X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Zgorzelski: w Polskim Stronnictwie Ludowym przeważają dwie opcje

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 08:59
- Przeważają dwie opcje: pierwsza to wskazanie na budowanie Koalicji Polskiej, czyli z tym podmiotem wiodącym jakim jest PSL obudowane środowiskami konserwatywnymi, centrowymi (…) a druga opcja to start samodzielny - mówił w radiowej Jedynce o przyszłości PSL Piotr Zgorzelski, poseł tej partii. 
Audio
  • Piotr Zgorzelski podkreślił, że w PSL obecnie trwa dyskusja o tym, w jakiej formie partia przystąpi do jesiennych wyborów parlamentarnych (Jedynka/Sygnały dnia)

Polskie Stronnictwo Ludowe postanowiło opuścić Koalicję Europejską po wyborach do Parlamentu Europejskiego i budować Koalicję Polską. Ostateczna decyzja jednak jeszcze nie zapadła.

Piotr Zgorzelski podkreślił, że zaletą jego partii jest wewnętrzną demokracja. - W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa dyskusja (...) którą ta partia, która ma bardzo rozbudowane struktury, największą liczbę członków, po prostu musi odbyć. To jest ta wartość demokratyczna, która towarzyszy Polskiemu Stronnictwu Ludowemu - zaznaczył poseł.

- Przeważają dwie opcje: pierwsza to wskazanie na budowanie Koalicji Polskiej, czyli z tym podmiotem wiodącym jakim jest PSL obudowane środowiskami konserwatywnymi, centrowymi (…) a druga opcja to start samodzielny, ale tu pamiętamy, że warunki gry wyznacza prawo wyborcze, metoda D’Hondta jest nieubłagana i tutaj będzie trzeba także dobrze policzyć - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Data emisji: 18.06.2019

Godzina emisji: 7.14

dcz/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Zgorzelski: Polskie Stronnictwo Ludowe nie poniosło strat w wyborach do PE

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 09:22
- Gdybyśmy do eurowyborów szli sami i uzyskali tyle głosów, ile pod szyldem Koalicji Europejskiej, to moglibyśmy skończyć jak Kukiz’15 czy Konfederacja. A tak mamy trzy mandaty w Parlamencie Europejskim - powiedział w "Sygnałach dnia" Piotr Zgorzelski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń