X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: mamy gotowe listy na trzy warianty

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 09:16
Lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyznał, że jego partia jest przygotowana na różne warianty rozwoju sytuacji wśród opozycji przed wyborami. To wariant szerokiej koalicji, wariant szerokiej koalicji bez PSL i wariant bloku lewicowego.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o różnych wariantach wyborczej koalicji (Sygnały dnia/Jedynka)

Włodzimierz Czarzasty nie chciał ujawnić wyników referendum, w którym członkowie SLD mieli wyrazić zgodę na utworzenie koalicji wyborczej z innymi partiami. On osobiście opowiada się za kontynuacją koalicji. - Uważam osobiście, że Koalicja Europejska to dobry projekt. Uważam, że trzeba się skupić na wyeliminowaniu mankamentów tego projektu, a nie na rozdzieraniu szat i szukaniu błędów - mówi szef Sojuszu. Jego zdaniem błędy są znane i nie można tylko doprowadzić do tego, aby się powtórzyły.

Gość radiowej Jedynki dziwi się postawie Polskiego Stronnictwa Ludowego, które nie może się zdecydować, czy kontynuować koalicję, czy nie. - Przed wyborami europejskimi SLD był zły, teraz zła jest Wiosna. Zobaczymy, co będzie złego w sobotę - ironizował.

Włodzimierz Czarzasty jest pozytywnie nastawiony do udziału Wiosny w szerokiej koalicji, ale pod warunkiem wyjaśnienia wszystkich spraw związanych z transparentnością finansową. - Nikt nie weźmie koalicjanta, co do którego nie będzie wiedział, że niczego złego nie ma w plecaczku - wyjaśnia.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska 

Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej)

Data emisji: 1.07.2019

Godzina emisji: 8.15

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: gdybym zbudował blok lewicowy, nie byłoby nas w Koalicji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 16:12
- Sojusz Lewicy Demokratycznej w każdych wyborach dostaje w granicach 1,2 mln głosów. Nie baliśmy się wejść w Koalicję Obywatelską, ponieważ nie baliśmy się, że utracimy tożsamość - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Gawkowski: w Wiośnie zwyciężył rozsądek

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 08:45
- W sobotę powiedzieliśmy, że warto usiąść do stołu negocjacyjnego z Koalicją Europejską, nie zamykać się. Nie doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby oskarżyć w przyszłości Wiosnę, że nie było chęci do rozmowy o programie – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski, sekretarz generalny partii Wiosna.
rozwiń zwiń