X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radosław Fogiel: kongres PiS wypracuje plan na następną kadencję

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 09:20
Zastępca rzecznika PiS podkreśla, że na zbliżającej się konwencji Prawa i Sprawiedliwości mają zostać zaprezentowane koncepcje nie tylko na najbliższy czas, ale również długoterminowe.
Audio
  • Zastępca rzecznika PiS o konwencji partii (Sygnały dnia/Jedynka)

Konwencja PiS odbędzie się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (5-7 lipca) w Katowicach. Radosław Fogiel wyjaśnia, że w jej trakcie będzie obradowało ok. 60 paneli tematycznych.

- Jedziemy tam z pewną koncepcją i zarysem, co chcemy robić w następnej kadencji. Tam będzie wartość dodana. Prezes zbierze to w całość i zarysuje główne kierunki działań Prawa i Sprawiedliwości, o których będziemy mówić w kampanii, i które - mam nadzieję - będziemy realizować już w nowej kadencji - mówi zastępca rzecznika. Oprócz prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego, głos zabiorą również liderzy Zjednoczonej Prawicy.

Konwencję przygotowywał wicepremier Piotr Gliński, jako prezes rady programowej PiS. Radosław Fogiel wyjaśnia, że będzie kilkanaście paneli tworzących jakby szkielet dyskusji i toczących się według podziału resortowego oraz paneli specjalistycznych, gdzie różne wątki będą rozwijane.  

Zastępca rzecznika PiS odniósł się również do polityki zagranicznej prowadzonej przez opozycję i odrzucenia kandydatury Zdzisława Krasnodębskiego na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Radosław Fogiel (zastępca rzecznika PiS)

Data emisji: 4.07.2019

Godzina emisji: 7.40

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Henryk Kowalczyk: przygotowaliśmy pomoc finansową dla gmin mających problemy z suszą

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 08:15
- Ministerstwo Środowiska uruchomiło program dotyczący zaopatrzenia gmin w wodę w związku z suszą. Program ten przeznaczyliśmy dla tych gmin, w których najbardziej nasilają się objawy braku wody. Na pożyczki dla samorządów resort przygotował ok. 6 mld zł - powiedział w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki Henryk Kowalczyk, minister środowiska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Mucha: szczyt Rady Europejskiej wykazał solidarność Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 09:05
- Bardzo ważne jest to, że wygrała kandydatka, które dobrze zna polskie sprawy - powiedział w "Sygnałach dnia" Paweł Mucha, komentując wybór Niemki Ursuli von der Leyen na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Wcześniej Polska wraz z Grupą Wyszehradzką zablokowała kandydaturę Fransa Timmermansa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

R. Czarnecki: brak stanowiska dla Z. Krasnodębskiego to zemsta PE na Polsce

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 08:35
- Mam wrażenie, że to jest odwet za zablokowanie pana Timmermansa - powiedział w "Sygnałach dnia" europoseł Ryszard Czarnecki, komentując wyniki głosowania nad wyborem wiceprzewodniczących Parlamentu Europejskiego. 
rozwiń zwiń