X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Müller: przeprosiny Marka Kuchcińskiego były ważnym elementem kultury politycznej

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 07:21
- W poniedziałek marszałek Sejmu jednocznacznie przeprosił za zachowanie, które mogło budzić wątpliwości, choć nie łamało prawa - powiedział w "Sygnałach dnia"  rzecznik rządu Piotr Müller.
Audio
  • Piotr Müller: przeprosiny M. Kuchcińskiego były ważnym elementem kultury politycznej (Sygnały dnia/Jedynka)

Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Publikacja ma związek z zapowiedzią Centrum Informacyjnego Sejmu, że w poniedziałek zostaną opublikowane wszystkie informacje związane z lotami marszałka w tej kadencji.

- Przeprosiny Marka Kuchcińskiego były ważnym elementem kultury politycznej, ale drugim etapem jest zmiana przepisów, żeby w przyszłości nie było żadnych wątpliwości kto powinien ponosić koszty. Opozycja wykorzystuje ten temat do walki politycznej, ale to ich wilcze prawo mnie nie dziwi. W poniedziałek marszałek Sejmu jednoznacznie przeprosił za zachowanie, które mogło budzić wątpliwości, choć nie łamało prawa - mówił rzecznik rządu Piotr Müller.

Gość radiowej Jedynki przyznał, że w sprawie zmian w regulaminach i instrukcjach "jest kwestia regulacji kosztów podróży rodzin, w przypadku, gdy nie są członkami oficjalnej delegacji. Zmian możemy spodziewać się lada dzień".

Niższe podatki i "Sportowa Polska"

Rzecznik rządu poruszył także kwestię obniżenie podatków. - Przed nami powszechne obniżenie podatku dochodowego z 18 na 17 proc., czyli realne podwyższenie pensji każdego Polaka. Te rozwiązania wejdą w życie 1 października, o ile Sejm je uchwali. To ważna ustawa - stwierdził gość "Sygnałów dnia".

Piotr Müller odniósł się również do programu "Sportowa Polska", który na Śląsku promował Mateusz Morawiecki. - To bardzo duży program. Łącznie w całej Polsce zmodernizowanych i zbudowanych obiektów sportowych będzie 6 tysięcy. Przeznaczamy ponad 2 mld zł na taką infrastrukturę - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Piotr Müller (rzecznik rządu)

Data emisji: 6.08.2019

Godzina emisji: 7.15

dn/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oświadczenie marszałka Sejmu ws. lotów. "Działałem zgodnie z prawem"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 13:15
- Liczba moich lotów wynikała głównie z aktywnego modelu pracy, jaki przyjąłem - powiedział marszałek Sejmu Marek Kuchciński na konferencji prasowej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kuchciński o dymisji: zdecyduje większość parlamentarna

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 19:11
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powiedział, że "nie widzi podstaw" do rezygnacji z pełnionej przez niego funkcji. - O tym zdecyduje Sejm i moje ugrupowanie, a więc większość parlamentarna. Wola Sejmu jest wolą narodu - ocenił na antenie TVP Info.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Loty Marka Kuchcińskiego. Na stronach sejmowych opublikowano informacje

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 22:49
Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Publikacja ma związek z zapowiedzią Centrum Informacyjnego Sejmu, że w poniedziałek zostaną opublikowane wszystkie informacje związane z lotami marszałka w tej kadencji.
rozwiń zwiń