X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Mucha: prezydent będzie uczestniczyć w pracach nad regulacją lotów służbowych

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 09:00
- Prace będą prowadzone w KPRM, ale w jakimś zakresie Kancleria Prezydenta będzie również w nich uczestniczyć - powiedział w radiowej Jedynce Paweł Mucha, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Paweł Mucha: prezydent będzie uczestniczył w pracach związanych z regulacją lotów służbowych (Sygnały Dnia/Jedynka)

pap_kaczynski1200.jpg
Prezes PiS: uregulujemy kwestię lotów rządową flotą

Rząd pracuje nad projektem ustawy regulującej loty służbowe najważniejszych osób w państwie. - Jego założenia są finalizowane - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. Powstanie projektu ustawy, który ma uregulować kwestie lotów służbowych najważniejszych osób w państwie, zapowiedział wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wczoraj, w związku z nacisków niektórych mediów, złożenie dymisji zapowiedziałek marszałek Marek Kuchciński.

pap_kuchcinski1200.jpg
Marek Kuchciński rezygnuje ze stanowiska marszałka Sejmu

"Marszałek sam podjął taką decyzję"

Paweł Mucha podkreślił w Jedynce, że decyzja o rezygnacji ze stanowiska marszałka Sejmu została podjęta przez Marka Kuchcińskiego samodzielnie. - Myślę, że najlepszym komentarzem w tej sprawie jest wypowiedź prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który mówił o odwzorowaniu pewnych opinii, które pojawiły się w przestrzeni publicznej - powiedział.


pap_tusk1200.jpg
Długa lista lotów Donalda Tuska. PiS ujawnia dokument

"Do tej pory nie było jasnych reguł. Zmienimy to"

Gość Jedynki potwierdził, że prezydent jest zainteresowany uczestnictwem w pracach nad regulacją lotów służbowych. - Rozmawiałem z Michałem Dworczykiem, mamy zapowiedź określonych prac. Uzgodnienia miałyby obejmować zarówno Kancelarię Premiera, jak i Kancelarię Sejmu, Senatu oraz Kancelarię Prezydenta - mówił Paweł Mucha.

- Kluczowe jest określenie pewnych czytelnych reguł i wskazanie jak docelowo ten model ma być ukształtowany. Do tej pory nie było jasnych reguł, jeżeli chodzi o takie regulacje - dodał zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

. .

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Paweł Mucha (Kancelaria Prezydenta)

Data emisji: 9.08.2019

Godzina emisji: 8:15

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Kuchciński rezygnuje z funkcji marszałka Sejmu. "Sprawa lotów musi być wyjaśniona"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2019 14:19
Marek Kuchciński poinformował , że w piątek zrezygnuje z funkcji marszałka Sejmu. Na konferencji prasowej wyjaśnił, że powodem jego decyzji są "oczekiwania społeczne", lecz jednocześnie podkreślił, iż nie złamał on prawa. W Polskim Radiu 24 to wydarzenie komentowali publicyści i eksperci: prof. Andrzej Gil (KUL), Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny) i Michał Kolanko (Rzeczpospolita).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Suski: nasz kandydat na marszałka Sejmu może być dla niektórych zaskoczeniem

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 07:26
- Mamy już kandydata na marszałka Sejmu. Dla niektórych może być on zaskoczeniem - powiedział w "Sygnalach dnia" Marek Suski, szef gabinetu politycznego premiera. Zastępcę Marka Kuchcińskiego, który dziś formalnie poda się do dymisji, poznamy po godzinie 15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ryszard Czarnecki o dymisji marszałka Marka Kuchcińskiego: PiS wprowadza wysokie standardy

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 08:00
- Dymisja marszałka Marka Kuchcińskiego to dymisja honorowa, to dymisja ze względów politycznych. Prawa i obyczaju nie złamał. Niczego złego nie zrobił. PiS wprowadza wysokie standardy - powiedział w Polskim Radiu 24 Ryszard Czarnecki, europoseł PiS. 
rozwiń zwiń