Stanisław Tyszka o sojuszu Kukiz'15 z PSL: mamy nową ofertę programową dla wyborców

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 08:54
 - Dla niektórych koalicja Kukiz'15 i PSL może być zaskakującym sojuszem. Jesteśmy ponad podziałami. Mamy nową, wspólną ofertę programową dla wyborców - podkreślił w "Sygnałach dnia" Stanisław Tyszka (wicemarszałek Sejmu, Kukiz'15).
Audio
  • Stanisław Tyszka o PSL-Koalicji Polskiej (Sygnały dnia/Jedynka)
Audio
  • Stanisław Tyszka o PSL-Koalicji Polskiej (Sygnały dnia/Jedynka)

W sobotę w Płocku miała miejsce krajowa konwencja wyborcza PSL, podczas której zostali zaprezentowani liderzy list wyborczych komitetu PSL-Koalicja Polska.

Stanisław Tyszka mówił w radiowej Jedynce, że PSL-Koalicja Polska będzie przekonywała Polaków do tego, że inna polityka jest możliwa. - Nie polityka obrzucania się obelgami, wiecznej kłótni, ale polityka pozytywna, merytoryczna, programowa - zaznaczył wicemarszałek Sejmu.

Gość Jedynki dodał, że "nie jest ludowcem, ale ma dosyć polityki wiecznej kłótni i hejtu". - Prowadząc obrady przez cztery lata widziałem tylko dwa ugrupowania, które zachowywały się W Sejmie merytorycznie i konstruktywnie. To były Kukiz'15 i PSL - stwierdził Stanisław Tyszka.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Henryk Szrubarz

Gość: Stanisław Tyszka (wicemarszałek Sejmu, Kukiz'15)

Data emisji: 19.08.2019

Godzina emisji: 8.15

mr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PSL-Koalicja Polska zaprezentowała "jedynki" na listach wyborczych

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 16:26
Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w Tarnowie, Paweł Kukiz w Opolu, a szefowa UED Elżbieta Bińczycka w Łodzi - to niektóre "jedynki" PSL-Koalicja Polska zaprezentowane podczas sobotniej konwencji tego ugrupowania w Płocku.
rozwiń zwiń