Jacek Sasin o PO: oni lubią awantury, ale bardzo nie lubią pracować

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 08:39
Krytyka i atak – to jest typowe dla Platformy Obywatelskiej. Oni lubią awantury, ale bardzo nie lubią pracować – powiedział na antenie Jedynki wicepremier oraz przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.
Audio
  • Jacek Sasin: program PO nie ma żadnych podstaw (Sygnały dnia)

Premier Mateusz Morawiecki konferencją na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie rozpocznie objazd kraju przed wyborami parlamentarnymi. >>>[CZYTAJ WIĘCEJ]. Co powiedział na ten temat Jacek Sasin?

– Premier Morawiecki odwiedzi kilka miejscowości w województwie mazowieckim. Kampania w wykonaniu PO to karykatura działań Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo dużo jeżdżę po wielu miejscowościach. Nie spotkałem żadnego polityka Platformy – podkreślił Jacek Sasin. – My poważnie podchodzimy do naszego programu. Opieramy nasze działania na wiarygodności. W przeciwieństwie do Platformy Obywatelskiej – podkreślił.

"Obiecanki" Platformy

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów znalazł specjalne określenie na obietnice PO. – Apelowałem do polityków PO, żeby pokazali finansowe podstawy swoich obiecanek. Ja to nazywam obiecankami. Program, który przedstawiła PO można ułożyć w godzinę. Nie ma on żadnych podstaw. (...) My natomiast wykładamy nasz program na stół, dopełniamy obietnic – zaznaczył rozmówca red. Goćka.

– Krytyka i atak – to jest typowe dla Platformy Obywatelskiej. Oni lubią awantury, ale bardzo nie lubią pracować. (...) Zakładamy, że wyborcy doceniając nasze działania przedłużą nam mandat i umożliwią nam kontynuowanie dobrej zmiany – powiedział Jacek Sasin.

Jacek Sasin będzie liderem listy kandydatów PiS do Sejmu w okręgu nr 7.

. .

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Piotr Gociek
Gość: Jacek Sasin (wicepremier)
Data emisji: 20.08.2019
Godzina emisji: 8.15 

pb/kh

 

Czytaj także

Szef KPRM: apelujemy do lidera PO o wyliczenia propozycji programowych

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 11:00
- Ponawiamy apel do lidera PO Grzegorza Schetyny, aby przedstawił wyliczenia związane z propozycjami programowymi przedstawionymi przez jego partię - podkreślił szef KPRM Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Macierewicz: PO została wykorzystana przez postkomunistów

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 13:45
– Grzegorz Schetyna bardzo chciał zostać liderem zjednoczonej opozycji, żeby przeciwstawić się Zjednoczonej Prawicy. To było oczywiste, że będzie wykorzystany – powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceprezes PiS i były szef MON.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka: upominanie się Grzegorza Schetyny o Muzeum Bitwy Warszawskiej jest kolejnym dowodem hipokryzji PO

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 09:30
- 200 tys. ludzi przyjechało na wczorajszą defiladę do Katowic, a 3 mln oglądały Święto Wojska Polskiego przed telewizorami. To było wspaniałe wielkie wydarzenie, wielkie święto naszej narodowej dumy - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, posłanka PiS i członek Rady Mediów Narodowych.
rozwiń zwiń