X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stanisław Szwed: zależało nam, by rozszerzyć Kartę Dużej Rodziny na małe miejscowości

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 08:28
- Karta Dużej Rodziny jest przeznaczona dla rodzin wielodzietnych, czyli dla rodzin, które posiadają co najmniej trójkę dzieci - do 18. roku, do 25. roku o ile nadal się uczą i dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych - powiedział w radiowej Jedynce Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.
Audio
  • Stanisław Szwed: mamy świetne programy dot. polityki rodzinnej (Sygnały dnia/Jedynka)

- Zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny oferuje już ponad 5,8 tys. firm i instytucji w ponad 23,5 tys. lokalizacji - poinformowała szefowa MRPiPS Bożena Borys-Szopa. 

W środę w MRPiPS podpisano umowę dotyczącą współpracy resortu ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus", który wygrał konkurs na pozyskiwanie partnera do obsługi programu Karta Dużej Rodziny. 

Karta Dużej Rodziny jest przeznaczona dla rodzin wielodzietnych, czyli dla rodzin, które posiadają co najmniej trójkę dzieci - do 18. roku, do 25. roku o ile nadal się uczą i dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych. Oferuje ona system zniżek. Zależało nam, aby ten program rozszerzyć na małe miejscowości - powiedział Stanisław Szwed.

Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej przyznał w radiowej Jedynce, że "stało się taką modą, że dzisiaj przedsiębiorcy chcą mieć Kartę Dużej Rodziny". - Rodzina pod rządami PiS kojarzy się dobrze, mamy świetne programy dot. polityki rodzinnej. Transfer środków, które przeznaczamy na polskie rodziny, jest nieporównywalny do lat poprzednich - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania i oglądania całej rozmowy.

. .

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzący: Jacek Łęski

Gość: Stanisław Szwed (wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej) 

Data emisji: 29.08.19

Godzina emisji: 8.15

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Szwed: od 1 lipca rusza program Rodzina 500+. Kryterium dochodowe nie obowiązuje

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 10:25
- Jesteśmy przygotowani na to, aby od 1 lipca rozpocząć wdrożenie programu Rodzina 500+ drogą elektroniczną. Zachęcamy, by wnioski wypełniać jak najszybciej - powiedział w "Sygnałach dnia" wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Szwed: 77 miliardów złotych trafiło do polskich rodzin w ramach 500+

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 07:40
- To realizacja naszego głównego punktu programu dotyczącego wsparcia polskich rodzin - mówił w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Ale to nie tylko wsparcie materialne. To również inne działania podejmowane w ramach polityki rodzinnej - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MRPiPS: zniżki w ramach "Karty Dużej Rodziny" oferuje już ponad 5,8 tys. firm

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 11:13
- Zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny oferuje już ponad 5,8 tys. firm i instytucji w ponad 23,5 tys. lokalizacji - poinformowała szefowa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Bożena Borys-Szopa. W środę resort podpisał umowę ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus" na pozyskiwanie partnerów Karty Dużej Rodziny.
rozwiń zwiń