X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Lubnauer: dobrze, że prezydent mówił o zapędach Rosji

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 08:55
- Przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy 1 września było dobre, bardzo dobrze, że mówił on o imperialistycznych zapędach Kremla – mówiła w Jedynce Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej (KO).
Audio
  • Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej, o kampanii wyborczej (Sygnały dnia/Jedynka)

1 września w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej polscy i zagraniczni politycy, a także samorządowcy, duchowni i żołnierze oddali hołd wszystkim, którzy zginęli w wyniku tego konfliktu.

- Dobrze, że w wystąpieniu prezydenta Andrzeja Dudy 1 września były odniesienia do imperialistycznych zapędów Rosji. To było dobre przemówienie - mówi się, że najlepsze z tych, które wygłosił dotychczas - powiedziała w Jedynce Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej (KO).

- To było pierwsze przemówienie, w którym nie próbował się odnosić do wewnętrznej polityki bieżącej - było ponad to, odnosiło się do historii, tragedii narodu polskiego, były odniesienia historyczne do II wojny światowej i do zagrożeń w związku z wybuchem konfliktów i imperialistycznymi zapędami Rosji. Pod tym względem było udane - mówiła.

Katarzyna Lubnauer mówiła także, dlaczego nie podobała jej się przemowa prezydenta podczas konferencji z wiceprezydentem USA Mikiem Pence'em. W audycji była mowa też o relacjach Polski i USA oraz o kandydaturze Janusza Wojciechowskiego na komisarza Unii Europejskiej ds. rolnictwa.

Mówiąc o Koalicji Obywatelskiej, posłanka przypomniała, że  komitet koalicyjny. - Wszystkie pozostałe komitety mają charakter partyjny - zaznaczyła. Stąd nazwa: Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO N. i PL Zieloni.

Więcej w audycji.

. .

Audycja: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej

Data emisji: 03.09.19

Godzina emisji: 8.15

IAR/Jedynka/agkm


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak