X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

J. Lichocka: J. Kaczyński odniósł największy sukces w historii polskiej polityki po '89 r.

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 09:12
- Przez wiele lat Jarosław Kaczyński był ofiarą bezwzględnych i kłamliwych ataków - mówiła w radiowej Jedynce Joanna Lichocka z PiS, podkreślając, że pomimo tego, odniósł on największy sukces polityczny po 1989 roku. - Nie ma w Polsce drugiego takiego polityka, który może pochwalić się tak wysokim poparciem - dodała.
Audio
  • J. Lichocka: J. Kaczyński odniósł największy sukces w historii polskiej polityki po '89 r. ("Sygnały Dnia"/Jedynka)

Jarosław Kaczyński free shutter 1200.jpg
Prezes PiS doceniony na Litwie. Otrzyma najwyższe odznaczenie

W "Sygnałach dnia" Joanna Lichocka zaprzeczyła doniesieniom o rzekomych problemach z formułowaniem nowego rządu. - Jak mogą być problemy z formułowaniem nowego rządu, skoro Prawo i Sprawiedliwość, projekt Jarosława Kaczyńskiego, odniósł wielkie historyczne zwycięstwo? - pytała na antenie radiowej Jedynki.

- Ponad 8 milionów Polaków poparło PiS. Nie będzie żadnego problemu ani z formułowaniem rządu, ani z jakimikolwiek porozumieniami z naszymi kolegami ze Zjednoczonej Prawicy. Wszyscy rozumiemy, że jest to ogromne zobowiązanie i odpowiedzialność wobec Polaków, aby dalej kontynuować nasz program, który zaczęliśmy w 2015 roku oraz zrealizować to, do czego zobowiązaliśmy się w czasie ostatniej kampanii - mówiła.

eastnews_sejm_obrady1200.jpg
Wiemy, jakimi ustawami nowy Sejm zajmie się w pierwszej kolejności

"Rewolucji nie będzie"

Joanna Lichocka podkreślała, że "mamy bardzo dobrego premiera, którego rząd otrzymał olbrzymi mandat zaufania społecznego". - Powyborczy czas to dobry moment na wprowadzenie zmian. To już kwestia kierownictwa rządu oraz kierownictwa partii. Decydować o tym będzie Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński, wraz z zespołem Prawa i Sprawiedliwości - wskazywała.

- Nie spodziewałabym się jednak jakichś rewolucyjnych zmian, bo wszystko działa dobrze - dodała. 

Posłanka zadeklarowała, że "PiS będzie pracowało także nad komunikacją z wyborcami z większych miast i ośrodków typu miasteczko Wilanów, które nadal popierają partie, które szkodzą Polsce".

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadząca: Katarzyna Gójska

Gość: Joanna Lichocka (Prawo i Sprawiedliwość)

Data emisji: 18.10.2019

Godzina emisji: 7.15

kstar/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polonia w USA zdecydowanie za PiS, fatalny wynik PSL

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 07:10
W Stanach Zjednoczonych Prawo i Sprawiedliwość uzyskało wynik 52,7 proc. Najlepiej ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego wypadło w okręgu chicagowskim, gdzie zdobyło 69 proc. głosów oraz w okręgu nowojorskim, uzyskując 49,5 proc. O porażce może mówić PSL, które uzyskało zaledwie 2,4 proc poparcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka: Polacy chcą, żeby PiS rządziło samodzielnie

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 14:17
Po przeliczeniu głosów z 99,49 proc. obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość zdobywa w wyborach do Sejmu 43,76 procent głosów. Podobny wynik (43,6 proc.) wskazywał sondaż exit-poll opublikowany równo z zakończeniem ciszy wyborczej. - Jesteśmy pierwszym ugrupowaniem po 1989 r., które potwierdziło silny mandat wyborczy - stwierdziła Joanna Lichocka w wieczorze wyborczym Polskiego Radia. Politykę PiS komentował też Marcin Kulasek z Lewicy, który wskazywał, że choć nie we wszystkim się zgadzają, "potrafią chwalić PiS".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: otrzymaliśmy legitymację, by kontynuować dobrą zmianę

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 20:40
 - Uzyskaliśmy legitymację do tego, by kontynuować dobrą zmianę, by kontynuować nasza politykę, by Polskę w dalszym ciągu zmieniać - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński odnosząc się do wyników wyborów.
rozwiń zwiń