Kaczyński: Musimy być nadal zmoblizowani

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2010 23:26
Musimy dalej zmieniać Polskę, przed nami kolejne wybory: samorządowe, parlamentarne, musimy być nadal zmobilizowani, musimy zwyciężyć - oświadczył Jarosław Kaczyński , któremu sondażowe wyniki wyborów prezydenckich dają zwycięstwo.
Audio

Jarosław Kaczyński dziękował przede wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach, a w szczególności tym, którzy go poparli, a - jak dodał - jest ich bardzo dużo. - Jest ich tak dużo, że możemy spokojnie powiedzieć, że Polska się zmieniła - oświadczył Kaczyński.

- Polska się zmieniła i naszym zadaniem jest z tej zgromadzonej siły skorzystać, musimy dalej zmieniać Polskę, przed nami kolejne wybory: samorządowe, parlamentarne, musimy być nadal zmobilizowani, musimy zwyciężyć" - przekonywał. - Musimy pamiętać, że aby zwyciężyć, trzeba pamiętać o maksymie Józefa Piłsudskiego >zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo< - powiedział Jarosław Kaczyński.

Wiceprzewodniczący PiS Marek Kuchciński potwierdził w rozmowie z Jedynką, że teraz celem PiS są wybory samorządowe i parlamentarne.

Adam Lipiński, poseł PiS i członek sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego uważa, że wyborczy wynik prezesa PiS jest świetny, bo jeszcze kilka tygodnio temu różnica była kilkudziesięcioprocentowa. - Założenia kampanii zostały w pełni wykonane - mówi Lipiński.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory w Brukseli: gorzej niż Białoruś?

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2010 12:57
Polscy eurodeputowani uważają, że nieprawidłowości podczas wyborów prezydenckich nie można lekceważyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Exit poll: Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2010 20:45
Bronisław Komorowski pokonał prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Według sondażu TNS OBOP dla TVP kandydat PO zdobył 53,1 proc. głosów a kandydat PiS 46,9 proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bronisław Komorowski prowadzi

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2010 22:39
Według wstępnych danych exit polls, podanych w Wieczorze Wyborczym w TVP Info w drugiej turze wyborów prezydenckich wygrał kandydat Platformy Obywatelskiej Bronisław Komorowski uzyskując 53,1 proc. poparcia.
rozwiń zwiń