X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Minister rozwoju: realizacja programu Mieszkanie Plus przyspieszy

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 07:37
- Udało nam się zwiększyć liczbę budowanych mieszkań w Polsce statystycznie na tysiąc mieszkańców - powiedziała na antenie Jedynki minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.
Audio
  • Jadwiga Emilewicz o programie Mieszkanie Plus (Sygnały dnia/Jedynka)

- Zwiększenie liczby budowanych mieszkań to zasługa uproszczeń prawnych, które zostały w ciągu tej kadencji przyjęte. Na ostatniej prostej jest też nowelizacja prawa budowlanego. Przyspieszenie w realizacji programu Mieszkanie Plus wydarzy się w ciągu najbliższych lat - powiedziała Jadwiga Emilewicz.

jadwiga emilewicz 1200 pap.jpg
Jadwiga Emilewicz: chcemy utrzymać tempo wzrostu gospodarczego

Minister rozwoju dodała, że resort chciałby oprzeć efekt przyspieszenia na trzech filarach. - Pierwszy to deweloper z udziałem Skarbu Państwa. Jego pojawienie się wpływa na rynek cen. Drugi to spotkania ze środowiskami spółdzielni mieszkaniowych. To ogromny potencjał, który jest niewykorzystany. Chcielibyśmy te spółdzielnie mocniej do programu włączyć, jednocześnie przy silniejszym udziale samorządów - stwierdziła Jadwiga Emilewicz.

Gość Jedynki dodała, że "trzeci wątek to prywatni inwestorzy". - Chodzi o realizowanie inwestycji w modelu, w którym prywatny deweloper realizujący inwestycję komercyjną, wchodząc do programu, deklaruje, że część tych mieszkań będzie osiągalnych cenowo - dodała minister rozwoju.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy, w którym poruszono też wątek estońskiego CIT-u.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska 

Gość: Jadwiga Emilewicz (minister rozwoju)

Data emisji: 22.11.2019

Godzina emisji: 7.15

koz/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jadwiga Emilewicz: chcemy utrzymać tempo wzrostu gospodarczego

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 21:03
- Do portfela mojej odpowiedzialności oprócz gospodarki dochodzą: budownictwo, mieszkalnictwo i planowanie przestrzenne oraz turystyka - mówiła w piątek po mianowaniu jej na ministra rozwoju Jadwiga Emilewicz. Celem jest utrzymanie tempa, w jakim biegnie polska gospodarka - dodała.
rozwiń zwiń