X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

J. Lichocka: Lewica ściga się z PO na to, kto jest bardziej anty-PiS

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 09:05
- Lewica weszła w koleiny totalnej opozycji - powiedziała w radiowej Jedynce Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości. - Parlament powinien być miejscem debaty i pracy merytorycznej również między rządzącymi a opozycją - dodała.
Audio
  • Joanna Lichocka: Lewica ściga się z PO na to, kto jest bardziej anty-PiS ("Sygnały Dnia"/Jedynka)

Lichocka joanna screen PR1 1200x660.jpg
Joanna Lichocka: celem tej kadencji jest zbudowanie polskiego modelu państwa dobrobytu

Joanna Lichocka oceniła, że "cztery lata wspólnych rządów, bardzo skutecznych, jeśli chodzi o poprawę życia Polaków, spowodowały wzmocnienie różnych członów koalicji". - Zarówno Solidarna Polska, jak i Porozumienie, zostały z dużym sukcesem zweryfikowane przez wyborców. Podobnie jak Prawo i Sprawiedliwość - powiedziała.

"Zjednoczona Prawica jest jak rodzina"

Polityk Prawa i Sprawiedliwości podkreśliła, że skutkuje to również tym, że politycy Zjednoczonej Prawicy nabrali większego animuszu do akcentowania swoich postulatów, programów i różnic. - Jesteśmy obozem, który ma wspólne cele, wywodzi się z tych samych fundamentów programowych, pojawiają się jednak także różnice, tak jak w każdej rodzinie, np. w sprawie 30-krotności składek ZUS - wskazywała.

- Mam nadzieję, że wrócimy do tego projektu. Jestem zwolenniczką zniesienia tego limitu. Uważam, że jest on niesprawiedliwy - dodała.

PAP PiS Sieradz konwencja 1200.jpg
J. Lichocka: małe i średnie miasta skorzystają na rządach PiS

"Na tym polega współpraca"

Gość radiowej Jedynki tłumaczyła, że "Jan Kowalski, który nie zarabia dużo, płaci składki ZUS przez cały rok, a Jan Kowalski, który zarabia bardzo dobrze, płaci tylko przez jakiś czas, bo ma taką ulgę". - Podejrzewam, że większość posłów Zjednoczonej Prawicy będzie chciała do tego projektu wrócić, ale na razie nie mamy większości, która mogłaby to przegłosować, ponieważ jest różnica między nami a kolegami z Porozumienia, więc spokojnie odkładamy sprawę na później - wyjaśniła.

- Będziemy o tym jeszcze dyskutować. Na tym polega właśnie współpraca - tłumaczyła.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Joanna Lichocka (posłanka Prawa i Sprawiedliwości)

Data emisji: 25.11.2019

Godzina: 7:15

kstar/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Lichocka: celem tej kadencji jest zbudowanie polskiego modelu państwa dobrobytu

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 08:00
- Siłą polskiej gospodarki ma być dobrobyt, a nie tania siła robocza, jak twierdził rząd PO-PSL - powiedziała Joanna Lichocka z PiS w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

R. Fogiel o exposé: konserwatywna polityka nie musi być niedzisiejsza

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 07:50
- Nie wiemy o czym dokładnie premier będzie mówił. To sformułowanie o realizowaniu konserwatywnych idei w nowoczesny sposób jest bardzo celne. Konserwatywna polityka nie musi być niedzisiejsza - mówił na antenie radiowej Jedynki rzecznik PiS Radosław Fogiel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Horała: wycofaliśmy się z 30-krotności ZUS, bo nie było porozumienia

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 08:05
- Projekt ustawy znoszącej limit 30-krotności składki ZUS wzbudził wiele kontrowersji wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy. Zanosiło się, że nie będzie porozumienia, dlatego wycofaliśmy się z tego pomysłu - powiedział w radiowej Jedynce Marcin Horała, poseł PiS.
rozwiń zwiń