X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konsolidacja SLD i Wiosny. P. Piechna-Więckiewicz: marzę o jednej lewicowej partii

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 08:29
- Całe życie polityczne marzę o jednej, wspólnej lewicowej partii, ale bardzo szanuję różnorodność na lewej stronie sceny politycznej - mówiła w "Sygnałach dnia" Paulina Piechna-Więckiewicz z Lewicy.
Audio
  • P. Piechna-Więckiewicz: marzę o jednej lewicowej partii (Sygnały dnia/Jedynka)

14 grudnia dojdzie do zebrania władz statutowych SLD i Wiosny, na których zapadną decyzje na temat przyszłości obu partii, która ma zakończyć się ich konsolidacją w nowy projekt polityczny.

Dorota Olko 1200.JPG
Dorota Olko: Lewica wystawi silnego kandydata na prezydenta

- Połączenie nastąpi w przyszłym roku, przed wyborami prezydenckimi. Całe życie polityczne marzę o jednej wspólnej lewicowej partii, ale bardzo szanuję różnorodność na lewej stronie sceny politycznej. Mimo pewnej odrębności udało nam się osiągnąć sukces w wyborach parlamentarnych, a lewica jest zwyciężczynią tych wyborów - mówiła Piechna-Więckiewicz.

SLD i Wiosna bez Razem

Lewica Razem jednak nie połączy się w jedną partię z SLD i Wiosną – tak zadeklarowano w komunikacie po pierwszym dniu Kongresu Krajowego partii.

- Nasza współpraca była bardzo bliska i ta współpraca w łonie Sejmu i Senatu wygląda bardzo podobnie. Wielu komentatorów jest zaskoczonych, że tak dobrze się to układa. Chciałabym podkreślić, że lewica jest konstruktywną opozycją. Pokazaliśmy to przy okazji swojego własnego projektu o 30-krotności w polskim parlamencie - przyznała.

Paulina Piechna-Więckiewicz odniosła się również do wyborów prezydenckich. - Od początku była mowa, że kandydat na prezydenta będzie wspólny. To mówiliśmy w kampanii parlamentarnej i pozostajemy wierni tej obietnicy. Ta osoba będzie wybierana w konsultacjach międzypartyjnych. Wyborcy od nas, od polityków wymagają dobrych kandydatów z ramienia naszych partii. Robert Biedroń i Adrian Zandberg to najczęściej wymieniani kandydaci - dodała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Piotr Gociek
Gość: Paulina Piechna-Więckiewicz (Lewica)
Data emisji: 3.12.2019
Godzina emisji: 08.15

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Finansowanie Wiosny. Paulina Piechna-Więckiewicz: nie mamy powodu, by się wstydzić

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 08:26
- Obowiązuje nas ustawa o partiach politycznych, tam jasno są wskazane źródła finansowania. Źródła finansowania konwencji oraz mini konwencji, w których obecnie bierze udział Robert Biedroń – mówi o finansowaniu partii Wiosna w "Sygnałach dnia" z Paulina Piechna-Więckiewicz, koordynatorka regionalna ugrupowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lewica Razem chce zachować odrębność. Nie będzie połączenia z Wiosną i SLD

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 21:38
Lewica Razem nie połączy się w jedną partię z SLD i Wiosną - zadeklarowano w komunikacie po pierwszym dniu Kongresu Krajowego partii. Jak zaznaczono, delegaci wyrazili wolę kontynuacji współpracy z ugrupowaniami, z którymi Lewica Razem współtworzy klub parlamentarny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Olko: Lewica wystawi silnego kandydata na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 15:55
- Sondaże pokazują, że zaczynamy przejmować elektoraty innych partii. Dlatego jestem spokojna o tę kampanię w wyborach prezydenckich i wierzę, że w II turze zobaczymy kandydatkę lub kandydata Lewicy - powiedziała w PR24 Dorota Olko z partii Razem.
rozwiń zwiń