Jan Borysewicz: na koncerty będziemy musieli poczekać

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 14:27
W obecnych czasach walki z koronawirusem wiele państw wprowadziło duże obostrzenia, w tym zakazało imprez masowych. Jan Borysewicz nie chce mówić, czy koncert, który miał się odbyć 21 marca w londyńskiej O2 Arena został definitywnie odwołany, czy jedynie przeniesiony. - My, czyli imprezy masowe, jesteśmy na końcu kolejki, jeżeli chodzi o powroty, więc sądzę, że będzie nas to trzymało do przyszłego roku.
Audio
  • Artystyczne plany Jana Borysewicza (Muzyczna Jedynka)
Jan Borysewicz
Jan BorysewiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Artysta, który 17 marca 2020 roku obchodzi 65. urodziny, śmieje się, że nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło. Zazwyczaj w weekendy jeździł z koncertami. Teraz musi siedzieć w domu. - Jak ta pandemia się skończy, będę mógł wydać pięć - sześć płyt - żartuje gość Programu 1 Polskiego Radia. Skończona jest już w zasadzie płyta na 2021 rok, na 40-lecie zespołu Lady Pank. Muzycy czekają tylko na czas, kiedy będzie można pojechać do studia i nagrać wokale Janusza Panasewicza.

Zdradza, że większa ilość czasu pozwala mu pisać utwory również dla innych wokalistów, które są utrzymane w trochę innym duchu niż Lady Pank. Ostatnio napisał dla Piotra Cugowskiego "Daj mi żyć". Planuje, by za miesiąc zacząć pisać nowe utwory na solową płytę Jana Bo.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Jan Borysewicz (muzyk, wirtuoz gitary, kompozytor)

Data emisji: 17.04.2020

Godzina emisji: 14.27

ag


Zobacz więcej na temat: Zbigniew Zegler Lady Pank

Czytaj także

"Wszystko będzie dobrze". Musisz tego posłuchać!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2020 10:35
Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Roksana Węgiel, Tulia, Halina Mlynkova, Natalia Kawalec i Wojciech Cugowski postanowili dodać Polakom otuchy w czasie pandemii koronawirusa i nagrali wspólnie piosenkę "Wszystko będzie dobrze". Utwór można było usłyszeć w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder: druga płyta będzie tworzyć całość różnych inspiracji

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 16:39
W 2018 roku wokalistka rozpoczęła pracę nad drugim albumem studyjnym. Dzisiaj (3.04) do sieci trafił nowy singiel Natalii Szroeder pt. "Pestki", który jest pierwszym premierowym utworem od kilku miesięcy. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do nowego utworu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Lins o nowym singlu "Koniec świata"

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 13:20
Najnowszy singiel Kasi Lins "Koniec Świata" jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu "Moja wina", który będzie miał swoją premierę 29 maja 2020 roku. Utwór trafił do sieci wczoraj - 16 kwietnia. 
rozwiń zwiń