X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rogowski: skończmy eksperymenty na mediach publicznych

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2010 18:00
Sławomir Rogowski, który jest kandydatem na członka KRRiT, chce poprawić finansowanie mediów publicznych. Dzisiaj Sejm wybierze dwóch członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
Audio

Rogowski odpowiadał dziś na pytania KRRiT. Tak jak trzej pozostali kandydaci, musiał się wykazać znajomością odpowiednich ustaw. Pytany W Jedynce o przyszłość mediów publicznych, powiedział, że jest zwolennikiem likwidacji " skutków ich erozji". - Konieczne są zmiany, ale oczywiście nie nastąpią one jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - uważa Rogowski. 

Kandydat na członka Rady zapowiada też, jest za utrzymaniem abonemantu RTV, choć jak przyznaje, należy poprawić jego ściągalność.

Rogowski wierzy, że politycy oraz ludzie tworzący i zarządzający mediami publicznymi, są gotowi je naprawić.  

Dzisiaj Sejm wybierze dwóch członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Komisja kultury i środków przekazu rekomendowała wszystkich czterech kandydatów zgłoszonych przez kluby poselskie.

Są to: Witold Graboś i Sławomir Rogowski zgłoszeni przez lewicę oraz Jarosław Sellin i Maciej Iłowiecki zgłoszeni przez Prawo i Sprawiedliwość.

Sejm wybiera dwóch z pięciu członków KRRiT, jednego wskazuje Senat, a dwóch - prezydent. Bronisław Komorowski powołał już do Rady Jana Dworaka - byłego prezesa TVP i byłego członka PO oraz Krzysztofa Lufta - szefa biura prasowego Kancelarii Sejmu.


(mk)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W Sejmie o sprawozdaniu KRRiTV

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2010 12:45
Sejm rozpoczął dyskusję nad sprawozdaniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Po niej posłowie zdecydują o przyjęciu lub odrzuceniu sprawozdania Rady za rok 2009.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Projekt rządu rozszerza kompetencje KRRiTV

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2010 18:32
Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy członek KRRiTV uda się na 6-letni urlop

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2010 12:00
Szef Biura Prasowego Kancelarii Sejmu Krzysztof Luft zamierza wystąpić o urlop bezpłatny na czas kadencji członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
rozwiń zwiń