"Dobre nasze". Wakacyjny konkurs radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 16:02
W środę 1 lipca na antenie radiowej Jedynki wystartuje SMS-owy konkurs "Dobre nasze". Ideą akcji jest promocja polskich produktów i przedsiębiorczości. Przez całe lato w "Sygnałach dnia" do wygrania będą karty podarunkowe do wykorzystania na stacjach PKN Orlen.
Daniel Wydrych i Karolina Rożej zapraszają na nowy konkurs Programu 1 Polskiego Radia
Daniel Wydrych i Karolina Rożej zapraszają na nowy konkurs Programu 1 Polskiego RadiaFoto: Polskie Radio

Radiowa Jedynka zaprasza do wspólnej zabawy w konkursie szlakiem polskich produktów. Od poniedziałku do soboty, kilka razy w ciągu trwania porannego pasma "Sygnały dnia" (godz. 6.00-9.00), wyemitowane zostaną historyczne, architektoniczne i geograficzne zagadki i rebusy dźwiękowe, zawierające podpowiedzi wskazujące na miejscowość lub region, w którym powstaje wybrany polski produkt. Zadaniem uczestników konkursu będzie odgadnięcie, w jakiej miejscowości lub regionie jest on wytwarzany oraz przesłanie odpowiedzi w formie krótkiej wiadomości SMS.

Dodatkowo słuchacze zostaną poproszeni np. o wyjaśnienie, dlaczego wybierają polskie produkty, jakie są ich ulubione zabytki w danym regionie lub jakie mają wspomnienia związane z pobytem w tym miejscu.

Do wygrania tanie tankowanie

- Zapraszamy na dźwiękową wędrówkę po miejscach słynących z najlepszych produkcji - nie tylko spożywczych, ale tylko polskich: naszych, dobrych i najlepszych - zapowiada prowadzący audycję Daniel Wydrych.

- Ważne, żeby w czasie wakacyjnych podróży mieć pełny bak, dlatego przez całe wakacje w "Sygnałach dnia" wygrać będzie można tanie tankowanie! - dodaje Karolina Rożej, dziennikarka radiowej Jedynki.

Konkurs potrwa do 29 sierpnia, a słuchacze codziennie powalczą o kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania na stacjach PKN Orlen. Udział w zabawie oznacza akceptację regulaminu. Sponsorem konkursu i fundatorem nagród jest PKN Orlen - inicjator akcji "Wspieramy Polskę".

DS/mat. prasowy


. 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak