Grzegorz Napieralski: żałuję, że stacje telewizyjne nie dogadały się ws. debaty

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 08:49
- Żałuję bardzo, że nie doszło do porozumienia między stacjami telewizyjnymi. (...) W takim momencie wszystkie największe stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe i wszystkie redakcje, które chciałby brać udział w takiej debacie, powinny mieć możliwość współorganizowania takiej debaty - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Grzegorz Napieralski, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Grzegorz Napieralski
Grzegorz NapieralskiFoto: W. Kusiński/PRSA
Andrzej Duda PAP-1200.jpg
Prezydent: nie wycofam się z programów społecznych

W poniedziałek Telewizja Polska organizuje w miejscowości Końskie debatę wyborczą, na którą zaproszenie przyjął prezydent Andrzej Duda. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że na debacie nie pojawi się jego kontrkandydat, wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski, który w tym samym czasie organizuje swoją własną debatę w Lesznie z udziałem zaproszonych przez jego sztab mediów. W "Sygnałach dnia" komentował to poseł Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Napieralski.

Posłuchaj
11:02 [ PR1]PR1 (mp3) 2020_07_06 08_14_47_for_media.mp3 Grzegorz Napieralski: żałuję, że stacje telewizyjne nie dogadały się ws. debaty (Sygnały dnia/Jedynka)
 

"Debata przed II turą jest ważna"

- Żałuję bardzo, że nie doszło do porozumienia między stacjami telewizyjnymi. Nie jestem w sztabie żadnego z kandydatów, więc nie znam szczegółów, ale myślę, że w tak ważnym momencie, jakim jest II tura wyborów prezydenckich, wszystkie największe stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe i wszystkie redakcje, które chciałyby brać udział w takiej debacie, powinny mieć możliwość współorganizowania takiej debaty - stwierdził w rozmowie z Katarzyną Gójską Grzegorz Napieralski.

Odniósł się w ten sposób do wysuniętej przez Polsat propozycji w sprawie zorganizowania debaty prezydenckiej przez trzy największe stacje telewizyjne w Polsce - TVP, Polsat i TVN.

Zobacz także:

- Organizowanie tylko przez jedną telewizję i jednak usuwanie z całego rynku medialnego reszty uważam za rzecz niedobrą. Szkoda, że do takiego porozumienia nie doszło - dodał poseł KO.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Katarzyna Gójska
Gość: Grzegorz Napieralski (Koalicja Obywatelska)
Data emisji: 06.07.2020
Godzina emisji: 08.15

jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Müller: chcemy pokazać, że Rafał Trzaskowski jest niekompetentny

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 08:20
- Chcemy pokazać niekompetencję Rafała Trzaskowskiego, bo inaczej maska PR-u politycznego zasłoni fakty. A faktem jest to, że Rafał Trzaskowski na urząd prezydenta RP po prostu się nie nadaje - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Müller, rzecznik rządu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziś prezydent podpisze projekt zmiany konstytucji ws. adopcji przez osoby w związku jednopłciowym

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 06:47
- W poniedziałek o godz. 11.30 prezydent Andrzej Duda podpisze projekt zmiany konstytucji i skieruje go do Sejmu - poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Chodzi o zapisanie w konstytucji, że wykluczona jest adopcja dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym.
rozwiń zwiń