Krzysztof Gawkowski: Robert Biedroń pozostaje liderem Lewicy

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 08:47
- Robert Biedroń pozostaje liderem Lewicy, będę mówił o nim tylko dobrze, włożył wielką pracę w kampanię – mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Gawkowski, szef klubu parlamentarnego Lewicy.
Krzysztof Gawkowski
Krzysztof GawkowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

EN_duda-debata-1200.jpg
Prezydent: chcę rozwijać Polskę, aby poziom życia i wynagrodzenie były magnesem dla młodych

Krzysztof Gawkowski (Lewica) mówił, że warto pochwalić pracę włożoną przez Roberta Biedronia w kampanię prezydencką, "mimo tego, że na ostatniej prostej były kiepskie sondaże".

Przed pierwszą turą wyborów Robert Biedroń mówił, że opcją dla wyborców Lewicy nie jest kandydat prawicowy i chadecki z PO. Dzisiaj jednak, przed drugą turą, Robert Biedroń popiera Rafała Trzaskowskiego.

- Robert Biedroń w pierwszej turze zachęcał, żeby głosować na niego, bo wnosił do kampanii tematy, których nie wnosił inny kandydat, czyli różnorodność dotyczącą małżeństw, rozdział Kościoła od państwa, podwyższenie emerytur – tłumaczył Krzysztof Gawkowski.


Posłuchaj
10:30 [ PR1]PR1 (mp3) 2020_07_07 08_15_07_for_media.mp3 Krzysztof Gawkowski: Robert Biedroń wnosił do agendy kampanii wyborczej tematy, których nie wnosił żaden inny kandydat (Sygnały dnia/Jedynka)

 

W audycji była mowa także o innych aspektach kampanii wyborczej. Więcej na ten temat w nagraniu.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Piotr Gociek
Gość: Krzysztof Gawkowski (szef klubu parlamentarnego Lewica)
Data emisji: 07.07.2020
Godzina emisji: 08.15

agkm/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: wynik prezydenta Andrzeja Dudy w I turze wyborów jest doskonały

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2020 07:52
- Wynik pana prezydenta Andrzeja Dudy jest doskonały. Uzyskał więcej głosów w I turze niż 5 lat temu, a więc Polacy pozytywnie ocenili jego 5-letnią kadencję. Teraz potrzebna jest rzetelna praca, aby wygrać w II turze, bo wszystko zaczyna się od nowa - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia Beata Szydło, europoseł PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Wieczorek: wyborca lewicowy nie zagłosuje na Andrzeja Dudę

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 15:45
- Prawie 100 proc. wyborców lewicowych jest przeciw prezydenturze Andrzeja Dudy, przeciw Prawu i Sprawiedliwości - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Lewicy Dariusz Wieczorek z SLD.
rozwiń zwiń