Ostatni dzień kampanii prezydenckiej. Szczerski: opozycja postawiła na podział i konflikt

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 08:03
- To była bardzo długa i agresywna kampania ze strony opozycji, zwłaszcza w ostatnich tygodniach, pełna agresywnej polityki w stosunku do wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta RP.
Krzysztof Szczerski
Krzysztof SzczerskiFoto: W. Kusiński/PRSA
Jarosław Kaczyński free shutter 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: nasi polityczni przeciwnicy są gotowi traktować Polskę jako dodatek do Niemiec

Dziś ostatni dzień kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich. O północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do niedzieli, do czasu zamknięcia lokali wyborczych.


Posłuchaj
11:07 [ PR1]PR1 (mp3) 2020_07_10-07-17-11_for_media.mp3 Krzysztof Szczerski: opozycja postawiła na podział i konflikt (Sygnały dnia/Jedynka)

 

Zdaniem Krzysztofa Szczerskiego "to była bardzo długa i agresywna kampania ze strony opozycji, zwłaszcza w ostatnich tygodniach, pełna agresywnej polityki w stosunku do wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają". - Wyraźnie postawili na podział i konflikt. Gdyby Trzaskowski został prezydentem, to ten konflikt stałby się codziennością i to zły prognostyk. Będziemy wybierać między pracą a destrukcją. Sam Trzaskowski mówił, że poseł Nitras jest skuteczny, ale to nie jest taka miara polityki, jaką ja mierzę skuteczność w polityce, ponieważ agresja i łamanie norm nie są skutecznością. To gangsterka polityczna - przyznał szef gabinetu prezydenta RP.

Czytaj także:

- Ukrywane jest to, że Trzaskowski jest starym partyjnym działaczem PO i jest częścią tego systemu. To my, rodacy jesteśmy pracodawcą i mamy dwóch kandydatów. Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć na pytanie - kogo zatrudniam do pracy na rzecz Polski. Ja osobiście zatrudniam fachowca i tak jest w tych wyborach, tym fachowcem jest Andrzej Duda - dodał gość Polskiego Radia.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Katarzyna Gójska
Gość: Krzysztof Szczerski (szef gabinetu prezydenta RP)
Data emisji: 10.07.2020
Godzina emisji: 07.15

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Szczerski: atak na Kartę Rodziny pokazał, przed jakim wyborem stoimy

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2020 07:45
- Sprawy tak oczywiste, jak pomoc społeczna dla rodzin, nie podobają się konkurentom Andrzeja Dudy - mówił w Programie 1 Polskiego Radia szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski, odnosząc się do podpisania przez głowę państwa Karty Rodziny.
rozwiń zwiń