Refleksologia

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 23:55
Refleksologia to bezinwazyjna, skuteczna metoda doprowadzania organizmu do stanu równowagi. A jest to czesto pierwszy krok w drodze powrotu do zdrowia jeśli pojawiły się choroby lub niedomagania.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Zabiegi refleksologii usuwają również u podstaw możliwość pojawienia się różnych dysfunkcji organizmu, czyli można dzięki niej zapobiegać, nie tylko leczyć. 

Posłuchaj
59:54 Dzieci_AAC 2020_11_24-21-00-12_SR_1_FIC_.mp3 24.11.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Zabiegi refleksologii wykonuje się jako refleksologię stóp, refleksologię dłoni oraz refleksologię twarzy i głowy.

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Urszula Mazurkiewicz - refleksolog, Polski Instytut Refleksologii.

Rozmawiała: Joanna Ficińska

Data emisji: 24.11.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Czytaj także

Dbajmy o włosy

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 23:55
Jak zanieczyszczenie środowiska oraz środki do pielęgnacji i stylizacji włosów wpływają na wygląd i zdrowie włosów, oraz kondycję skóry głowy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc psychologiczna w czasie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2020 23:55
Pandemia sprawiła, że tryb życia wielu z nas uległ dramatycznej zmianie. Zmiana sposobu pracy, zerwanie wielu codziennych kontaktów społecznych, izolacja wymuszona przez sytuację epidemiczną sprawiły, że musimy, wraz z naszymi rodzinami, sprostać nieoczekiwanym wyzwaniom. 
rozwiń zwiń