"Wszystko jest na dobrej drodze". Sachajko o rozmowach z PiS ws. deklaracji programowej

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 08:54
- Rozmowy ws. podpisania deklaracji programowej cały czas trwają. Ustalamy szczegóły z przedstawicielami PiS. Wszystko jest na dobrej drodze - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko z Kukiz’15.
Jarosław Sachajko
Jarosław SachajkoFoto: Wojciech Kusiński/Jedynka

W tym tygodniu ma dojść do spotkania Pawła Kukiza z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. 

Poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko wyraził nadzieję, że niebawem jego środowisko podpisze z Prawem i Sprawiedliwością deklarację programową.

Posłuchaj
19:06 PR1 2021_03_11-08-14-57_for_media.mp3 Jarosław Sachajko: trwają rozmowy ws. podpisania deklaracji programowej (Sygnały dnia/Jedynka)

 

- Rozmowy ws. podpisania deklaracji programowej cały czas trwają. Ustalamy szczegóły z przedstawicielami PiS. Wszystko jest na dobrej drodze. Mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość w tej kadencji będzie chętnie korzystało z naszych rozwiązań. - powiedział.

Gość Jedynki dodał, że "Polska i Polacy zasługują na reformy". - Trzeba rządowi pomagać, a nie zachowywać się jak totalna opozycja, która funkcjonuje na zasadzie partyzantki - dodał Sachajko.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"
Prowadził: Krzysztof Świątek
Gość: Jarosław Sachajko (Kukiz'15)
Data emisji: 11.03.2021

koz

Czytaj także

Sobolewski: spotkanie Rady Koalicji w przyszłym tygodniu, tematem Nowy Ład

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 07:54
- Po akceptacji, z pewnymi uwagami program został przekazany do ostatecznego obrobienia i w najbliższych tygodniach będzie zaprezentowany publicznie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia o rządowym programie Nowy Ład Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń