Na takim Sylwestrze jeszcze nie byliście!

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2010 07:56
Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Piasek, Wilki, Leszcze, Feel i Ace of Base to tylko kilka gwiazd, które pojawią się na wrocławskim rynku.
Audio

- To miejsce staje się sylwestrową stolicą Polski. Bawić się tu będzie ok. 200 tys. ludzi - relacjonowała z Wroławia Karolina Rożej.

Dziennikarka radiowej Jedynki zaznaczyła, że będzie to Sylwester spod znaku "Naj", dlatego, że będzie tu największa scena w historii, wysoka na 12 metrów, a ona i okoliczne kamieniczki oświetlone będą blisko tysiącem lamp.

W "Sygnałach dnia" zaznaczyła, że w agregatach kryć się będzie dwa mega waty prądu, czyli więcej niż w nie jednej elektrowni wodnej.

Dodała też, że usłyszymy największą w historii sylwestrowych zabaw liczbę gwiazd, na scenie pojawi się ich 25. Ponad tysiąc osób będzie pracować i czuwać nad tym, żeby wszyscy bardzo dobrze i bezpiecznie się bawili.

Transmisja tego niezwykłego koncertu na antenie radiowej Jedynki rozpocznie się o godz. 20:05.

Zabawę  organizuje TVP 2 i Program Pierwszy Polskiego Radia.

- Nie wymyślałem jakiejś filozofii na wrocławską zabawę, zagramy nasze największe przeboje. Wiadomo, w czasie Sylwestra wszyscy będą w bardzo dobrych humorach, dlatego szykuje się świetna impreza – podkreślił Robert Gawliński, lider zespołu "Wilki".

W rozmowie z Ewa Zając zaznaczył, że mijający rok był dla niego bardzo ciekawy. Zawiesił działalność zespołu Wilki i koncertował tylko ze swoim solowym składem. Zapowiedział, że w przyszłym roku wraz z zespołem pojedzie w trasę po całej Europie.

(pp)

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy kliknąć "Na takiej imprezie jeszcze nie byliście!" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

 

 

 

 

-

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spędź sylwestra z Jedynką na wrocławskim Rynku

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2010 08:30
Trwają ostatnie przygotowania do imprezy sylwestrowej, którą organizują Program Pierwszy Polskiego Radia oraz TVP2.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Imperium Gwiazd na wrocławskim Rynku!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2010 08:00
Radiowa Jedynka będzie transmitować imprezę z wrocławskiego rynku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdzie spędzamy Sylwestra?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2010 06:19
Ponad 65 procent Polaków spędzi Sylwestra w domu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepsza sylwestrowa impreza w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2010 08:15
Agnieszka Szulim (prezenterka TVP2) zapowiedziała, że wspólny sylwester Programu Pierwszego Polskiego Radia i TVP2 będzie pełen atrakcji.
rozwiń zwiń