X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gotuj, dyskutuj i dobrze się baw (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2011 08:36
Janusz Paliwoda (Fundacja Shalom): Prawdziwe tłumy uczestniczą w VIII Festiwalu Kultury Żydowskiej "Warszawa Singera".
Audio

Janusz Paliwoda z Fundacji Shalom (organizator VIII Festiwalu Kultury Żydowskiej "Warszawa Singera") powiedział, że impreza cieszy się wielkim zainteresowaniem. Zaprosił do odwiedzenia strony festiwalu, na której znajdują się informacje o tym, co jeszcze będzie można na nim zobaczyć i usłyszeć.

W "Sygnałach Dnia" podkreślił, że w tym roku "Warszawa Singera" rozrosła się na Pragę. Okazało się, że w praskich spacerach, koncertach, wykładach uczestniczy bardzo dużo ludzi. Wyróżnił występy Anny Marii Jopek i Josepha Malovanego.

– Podczas festiwalu pokazujemy różne oblicza kultury żydowskiej, różne jej formy artystyczne i edukacyjne. Mamy warsztaty języka jidysz, kuchnię, kino, muzykę, teatr. Potem ci ludzie przychodzą do Centrum Kultury Jidisz lub do Uniwersytetu Trzeciego Wieku i uczą się jidisz, chodzą na wykłady, biorą udział w różnego rodzaju zajęciach – zauważył.

Rozmawiał Mariusz Syta.

(pp)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wspomnienia ściskają nam gardło (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2011 09:02
Elżbieta Magenheim ("Drugie Pokolenie – Potomkowie Ocalałych z Holocaustu"): Nie umiem wyobrazić sobie drogi do Treblinki oraz tych pociągów i stłoczonych w nich ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kultura żydowska na wyciągnięcie ręki

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2011 10:03
W Warszawie wystartował prawdziwy artystyczny maraton, cała seria koncertów, projekcji, wystaw, warsztatów, spotkań i spektakli teatralnych – VIII Festiwal Kultury Żydowskiej "Warszawa Singera".
rozwiń zwiń