X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zostań wolontariuszem na Euro 2012 (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2011 08:15
Marta Dermańska (koordynator akcji): Kandydat na wolontariusza musi mieć ukończone 18 lat, górnej granicy wiekowej nie ma. Musi znać język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację.
Audio

Rozpoczyna się rekrutacja wolontariuszy na Euro 2012. Wystarczy wejść na stronę internetową www.wolontariatmiejski2012.pl i wysłać zgłoszenie. Organizatorzy wolontariatu po otrzymaniu zgłoszeń będą zapraszali wybrane osoby na rozmowy kwalifikacyjne.

Koordynatorka akcji Marta Dermańska z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, która była gościem Programu 1 Polskiego Radia, podkreśliła, że nie ma górnej granicy wieku. – To jest coś, na czym bardzo nam zależy. Na dotarciu osób w wieku 50 +.  Chcemy zachęcić ich do aktywności, że można wyjść z domu, że można być aktywnym, że są na to sposoby – tłumaczyła Dermańska.

Jednym z warunków, jakie trzeba spełnić, aby zostać wolontariuszem na Euro 2012, jest znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. – To zależy też, w jakim miejscu wolontariusz będzie pracował. Jeżeli będzie to centrum medialne, gdzie wolontariusze będą mieli na co dzień kontakt z dziennikarzami z całego świata, to wiadomo, że nawet ten angielski nie wystarczy. Ale będą miejsca, gdzie komunikatywny angielski w zupełności wystarczy do pracy – wyjaśniała gość Jedynki.

Wolontariuszy podczas Euro 2012 będzie około trzech tysięcy, z czego najwięcej, bo aż tysiąc, w Warszawie.

Rozmawiali Krzysztof Grzesiowski i Wiesław Molak.

(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Każdy może zostać wolontariuszem na Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011 10:00
Kto chce podczas Euro 2012 pracować jako miejski wolontariusz, może zarejestrować się w specjalnym portalu internetowym. Właściwa rekrutacja ruszy w październiku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kliczko rekrutował wolontariuszy na Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2011 16:26
Na kandydatów na wolontariuszy na Euro 2012, czekała dzisiaj w Kijowie nie lada niespodzianka.
rozwiń zwiń