X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

36. Bieg Piastów zbliża się wielkimi krokami (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 07:15
Do biegu zgłaszają się ludzie z 28 krajów świata. Jesteśmy bezkonkurencyjni - powiedział w jedynce Julian Gozdowski, komandor Biegu Piastów.
Audio
Julian Gozdowski
Julian GozdowskiFoto: W.Kusiński/PR

To już ostatnia prosta przygotowań do wyjątkowej imprezy, która odbywa się od 36 lat w Jakuszycach. W tym roku Bieg Piastów odbędzie się w dniach 2-4 marca. Organizatorzy spodziewają się ponad pięciu tysięcy zawodników. Bieg jest najstarszą i największą w Polsce masową imprezą narciarską. Każdego roku kilka tysięcy osób w różnym wieku, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, staje na starcie biegu na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Bieg
Bieg Piastów

Patronat nad 36. Biegiem Piastów sprawuje Program 1 Polskiego Radia. Bieg Piastów wzorowany jest na wielkich biegach światowych i początkowo miał znikomą liczbę startujących. Od 1976 r. bieg odbywa się corocznie, poza jednym razem, gdy przeszkodził mu stan wojenny. Międzynarodowa Trzydniowa Impreza Biegowa Bieg Piastów to dzisiaj "Festiwal Narciarstwa Biegowego" w Jakuszycach. W zabawie sportowej udział bierze 6 tys. osób i 3 tys. kibiców.

>>>Przeczytaj całą rozmowę

A za 19 dni na Polanie Jakuszyckiej odbędą się zawody Pucharu Świata z udziałem ponad dwustu zawodników z 22 państw.

Rozmawiał Mariusz Syta.

(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jedynkowy Bieg Piastów nagrodzony

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2010 20:45
Polska Organizacja Turystyczna uznała, że najlepszym polskim produktem turystycznym 2010 roku jest Bieg Piastów. Radiowa Jedynka jest patronem nagrodzonej imprezy.
rozwiń zwiń