X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Coraz więcej dzieci dzięki... Justynie Kowalczyk

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2012 09:21
Przygotowania do 37. Biegu Piastów już trwają. - Widać większe zainteresowanie najmłodszych, bo dzieci chcą być jak Justyna Kowalczyk - powiedział Julian Gozdowski, komandor tej masowej imprezy dla miłośników narciarstwa biegowego. Jej patronem jest Polskie Radio.
Audio
Julian Gozdowski, komandor Biegu Piastów
Julian Gozdowski, komandor Biegu PiastówFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Królewski dystans 50 km stylem klasycznym odbędzie się po raz pierwszy bez biegów towarzyszących. - Inne biegi, które odbędą się w piątek i niedzielę będzie można pokonać różnymi stylami, natomiast w sobotę, 50 km tylko i wyłącznie stylem klasycznym - dodał gość Sygnałów dnia.

Julian Gozdowski przypomniał, że 37 Bieg Piastów odbędzie między 1 a 3 marca. W głównej konkurencji może wziąć udział nawet 3 tysiące osób.

37 Bieg Piastów rozpocznie się od Biegu Pierwszaka o Puchar Miedziaka. - W tym roku więcej będzie dzieci, widać pracę Justyny Kowalczyk, bo dzieci, chcą być Justyną - powiedział.

Komandor przypomniał, że Bieg Piastów to jedna z 3 tego typu imprez na świecie, który odbywa się na naturalnym śniegu. W jego ocenie świadczy to o wyjątkowości imprezy na Polanie Jakuszyckiej, która budzi wiele pozytywnych emocji nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

W 2013 roku impreza będzie współorganizowana przez światową federację - FIS, została bowiem włączona do FiS Marathon Cup. W Biegu Piastów będą startować najlepsi zawodnicy na świecie.

to

>>>Przeczytaj zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jakuszycka jest wielkim placem budowy

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 10:26
Julian Gozdowski (komandor Biegu Piastów): Na pewno zdążymy przed Pucharem Świata! Już prawie wszystko gotowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julian Gozdowski: Mój świat to narciarstwo biegowe

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 19:00
- Puchar Świata jest jak tort dodany do dobrego obiadu, a dobrym obiadem jest Bieg Piastów i trasy, gdzie ludzie przyjeżdżają biegać. To możliwość kontaktu z przyrodą pięknych Gór Izerskich dla tysięcy ludzi - mówi Julian Gozdowski, legenda Szklarskiej Poręby i Jakuszyc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trasy na Polanie Jakuszyckiej podziwia cały świat

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 08:15
W Szklarskiej Porębie rozpoczęła się wyjątkowa impreza – Bieg Piatów. Swój udział w zawodach zgłosiło ponad pięć i pół tysiąca osób.
rozwiń zwiń