X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki" to podwójna radość!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 08:15
- Młodzi artyści po pierwsze cieszą się, bo mogą zaprezentować swój talent. Po drugie cieszą się z tego, że mogą dać radość komuś innemu. W tym przypadku podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - podkreśliła Agnieszka Kunikowska, zajmująca się akcją "Choinki Jedynki".
Audio
  • Posłuchaj całej rozmowy z Agnieszką Kunikowską, która opowiada o akcji "Choinki Jedynki"
  • Dowiedz się więcej na temat konkursu plastycznego "Choinki Jedynki"
Agnieszka Kunikowska
Agnieszka Kunikowska Foto: W.Kusiński/PR

Jak tłumaczyła, "Choinki Jedynki" to akcja charytatywna, a przy okazji konkurs plastyczny. - Obecnie weszliśmy w gorącą fazę. Jurorzy oceniają już przesyłane na konkurs prace. Dzisiaj poznamy dwie nagrody główne. Te dwa obrazki pójdą na aukcję - poinformowała redaktor.  Również dziś przyznane zostaną cztery wyróżnienia wybrane przez profesor Danutę Kołwzan-Nowicką (malarkę, graficzkę i pedagog). - Opinię Pani profesor poznamy po godz.10.40 w "Czterech Porach Roku" i po 14.15 w "Popołudniu z Jedynką" - dodała.

>>> Zobacz ocenione prace

Agnieszka Kunikowska przypomniała, że uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. - Bardzo ważne jest dołączenie do przesyłki oświadczenia. Druk znajdziecie na naszej stronie. Prosimy też o podawanie kontaktu telefonicznego - nadmieniła.

>>>Regulamin konkursy znajdziecie na stronie Jedynki

Organizatorka zwróciła uwagę na kwestię opakowania prac. - Obrazki mogą mieć format od A4do A0, ale powinny być dobrze zapakowane, bo młodzi artyści wykorzystują do tworzenia różne materiały, które mogą ulec zniszczeniu - tłumaczyła Kunikowska.

Gość Jedynki zapewniła także, że jury, które ocenia prace, bez trudu rozpozna, kto wykonał pracę. - Pani profesor ma oko i wie, kiedy praca została wykonana ręką 13-latkla, czy 10-latka, a kiedy ręką dorosłej osoby - stwierdziła redaktor.

Najpiękniejsze prace (20 wykonanych przez uczniów i 12 przez podopiecznych Fundacji "Mimo wszystko") zostaną zlicytowane 6 grudnia. Pieniądze trafią do ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca" prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Prace można nadsyłać do 25 listopada.

Program Pierwszy Polskiego Radia konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod hasłem "Magia świąt" organizuje już po raz 11.

>>>Więcej na temat Akcji i konkursu "Choinki Jedynki"

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Weź udział w licytacji "Choinek Jedynki"!

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2010 13:58
Ty też możesz pomóc osobom niepełnosprawnym intelektualnie, podopiecznym Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóżmy razem! Rusza akcja "Choinki Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2012 11:05
Już po raz 11. Pierwszy Program Polskiego Radia organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Hasło brzmi "Magia świąt", a cel to pomoc podopiecznym fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna o "Choinkach Jedynki": dajmy szansę talentom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 12:27
Świąteczna Akcja Charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia wystartowała już po raz jedenasty. Tegoroczny cel to pomoc podopiecznym Fundacji "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Choinki Jedynki" rozkręcają się

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 20:00
Coraz więcej prac przychodzi na konkurs rysunkowy, organizowany po raz jedenasty przez Program Pierwszy Polskiego Radia w ramach akcji charytatywnej.
rozwiń zwiń