Choinki Jedynki: "Te rysunki są magiczne. One przynoszą szczęście"

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 09:15
Świątecznym obrazkom, wykonanym przez dzieci przyglądała się Anna Dymna z fundacji "Mimo wszystko". Cały dzień licytujemy na antenie rysunki w ramach akcji "Choinki Jedynki". Wszystko, co uzbieramy, przekażemy potrzebującym!
Audio
  • Anna Dymna, Agnieszka Kunikowska i Roman Czejarek o licytacji " Choinek Jedynki"
Praca wyróżniona
Praca wyróżniona Foto: Daria Jasina lat 8

W tym roku na konkurs nadeszło trzy i pół tysiąca prac. Jury wybrało 20. Ale pozostałe nie zmarnują się. Będą przekazane do domów seniora i do szpitali, żeby cieszyły tam oko. Nagrodzone prace można licytować, a wylicytowana suma zostanie przekazana  do Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko”.

>>> Tu można licytować "Choinki Jedynki"

- Pieniądze będą przeznaczone na wyposażenie pracowni gastronomicznej - mówi Anna Dymna w radiowej Jedynce. Jej podopieczni bardzo chcieli mieć taką pracownię. Będzie można tam przyjść, wypić kawę i zjeść ciastko.
- My się zajmujemy takimi ludźmi, którzy są zależni od osób trzecich.(…) To są dorosłe osoby, które w tych warsztatach znajdują sens życia i radość - mówi w "Sygnałach dnia" Anna Dymna. Bez tych warsztatów czują się zupełnie niepotrzebni. Dzięki nim są szczęśliwi.

>>> Dowiedz się więcej o akcji "Choinki Jedynki"
Jak licytować?
Licytować można telefonicznie: (22) 645-22-55 po wcześniejszym zgłoszeniu się do licytacji przy pomocy SMSa nr. 71151 Koszt SMS: 1.23 zł brutto (1.00 zł + 23%VAT).
Potem wystarczy zadzwonić lub wysłać SMS o treści: C numer rysunku (od 01 do 32 ), spacja i podać proponowaną kwotę za rysunek, np.: C01 800. Cena wywoławcza 100 złotych. Z systemu generowana jest odpowiedź potwierdzająca udział w licytacji. System informuje o końcu licytacji.

Agnieszka
Agnieszka Kunikowska i Roman Czejarek podczas licytacji "Choinek Jedynki"

Czytaj także

Licytujcie! Zróbcie prezent sobie i innym

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 18:00
Już w czwartek (6 grudnia) na antenie Jedynki odbędzie się doroczna aukcja "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2012. Licytacja trwa!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 14:16
Po raz 11 Pierwszy Program Polskiego Radia zorganizował akcję i aukcję charytatywną "Choinki Jedynki". Uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjum przysłali nadzwyczajne prace plastyczne pod hasłem "Magia świąt". 20 obrazków jurorzy wybrali na licytację, która odbywa się na antenie Radiowej Jedynki w czwartek 6 grudnia od 8.00 do 19.30.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwa wielka licytacja!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 19:00
W "Czterech porach roku" będziemy na bieżąco śledzić przebieg licytacji prac nadesłanych na konkurs "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Bednarek o "Choinkach Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 18:53
Trwa wielkie odliczanie. Już w czwartek 6 grudnia od 8 do 19:30 wielka licytacja wspaniałych prac, które zostały nagrodzone w konkursie "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń