Złote serduszko WOŚP sprzedane! Poznaj zwycięzców licytacji

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2013 09:11
16 tys. zł. zaoferował za serduszko zwycięzca aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Pierwszego Programu Polskiego Radia. Edward Kober z całą rodziną odwiedził studio Jedynki, żeby odebrać trofeum z rąk Jerzego Owsiaka.
Audio
Edward Kober z rodziną i Jerzy Owsiak
Edward Kober z rodziną i Jerzy OwsiakFoto: PR/Wojciech Kusiński

Tak tłoczno w studiu "Sygnałów dnia” dawno już nie było. Nie ma się jednak co dziwić, bo licytowane serduszko WOŚP miało numer 40, specjalnie w związku z tegorocznym jubileuszem porannej audycji. Poza szefem WOŚP, naszymi goścmi byli także: wielki wygrany licytacji, wraz z żoną i trójką dzieci.

- Na Pana ręce składam nasze podziękowania i serduszko, żeby Pan sprawdził, czy na odwrocie jest stosowny numer. Dołączam zaświadczenie z Wytwórni Papierów Wartościowych i dodatkowy certyfikat – oświadczył uroczyście Jerzy Owsiak.

Co teraz stanie się z serduszkiem? - Miejsce na wystawienie go już jest zaplanowane. Zarówno w firmie, jak i w domu, więc wszyscy, którzy nas odwiedzą, prywatne czy służbowo, będą mogli je zobaczyć – zapowiedział  Edward Kober.

Licytowane
Licytowane serduszko z numerem 40

Zwycięzca licytacji dodał, że zarówno on, jak i jego rodzina z WOŚP mają znacznie więcej wspólnego. - W naszym mieście, w Szydłowcu, też prężnie działa sztab Orkiestry. Nasza firma zrobiła podczas tegorocznego finału pokaz sprzętu specjalistycznego, było sporo zabawy dla dzieci – opowiadał gość Pierwszego Programu Polskiego Radia.

Jerzy Owsiak przypomniał natomiast, że podczas tegorocznego finału pomagało 120 tys. wolontariuszy. Złożył też na ręce prowadzących "Sygnały dnia” podziękowanie dla Polskiego Radia, za pomoc w zbiórce pieniędzy.

Co ma wspólnego z gośćmi Jedynki Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników i czy żona wiedziała, o inicjatywie pana Edwarda? Zapraszamy do wysłuchania audycji. Rozmawiali Daniel Wydrych i Krzysztof Grzesiowski.

ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ponad 39 milionów złotych na koncie WOŚP!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 22:36
"Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów" to hasło 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak: młodych trzeba uczyć myślenia o starszych

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2013 14:58
- Za moich czasów ustępowanie przez młodszych miejsca było normą. Dziś to niestety poważny problem - mówił w radiowej Jedynce szef WOŚP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wąsy Więckiewicza z filmu "Wałęsa" sprzedane za...

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 17:15
...910 złotych. Rekwizyt filmowy został sprzedany w serwisie aukcyjnym Allegro na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szalik premiera sprzedany. Orkiestra dostanie...

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 17:21
Zakończyła się aukcja biało-czerwonego szalika z Euro 2012, który premier Donald Tusk przekazał na aukcję WOŚP, szalik zlicytowano za 11 211 zł.
rozwiń zwiń