X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złoty Mikrofon dla "Sygnałów dnia”

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 09:50
"Sygnały dnia” otrzymały specjalny Złoty Mikrofon z okazji 40-lecia istnienia - powiedział Kamil Dąbrowa, dyrektor radiowej Jedynki. - Mam nadzieję, że będzie nas słychać przez następne 60 lat - dodał.
Audio
Złoty Mikrofon dla Sygnałów dnia
Foto: Przemysław Goławski/PR

Wręczenie najważniejszej nagrody Polskiego Radia odbyło się podczas wieczornej gali w studiu im. Witolda Lutosławskiego. Uroczystość uświetnił koncert muzyka jazzowego Leszka Możdżera.

Złoty Mikrofon jest wyróżnieniem przyznawanym od ponad 40 lat za uzyskanie trwałego wysokiego poziomu i wysokiej klasy sztuki radiowej oraz za wybitne osiągnięcia twórcze na rzecz radia publicznego.

Kamil Dabrowa powiedział, że poranki są lokomotywą każdej stacji radiowej. - Okazuje się że nasz poranek "Sygnały dnia” wyznaczył pewne standardy i tych standardów należy się trzymać. Inne stacje nie wymyśliły nic nowego. Format zaproponowany przez Aleksandra Tarnawskiego jest aktualny do dzisiaj, nie tylko w radiowej Jedynce - zauważył dyrektor Jedynki.

Jak mówił od poranka zaczyna się dzień. - Ten dzień, albo będzie dniem dobrym, dzięki porannej audycji, albo złym. U nas najczęściej to pierwsze - dodał.

Kamil
Kamil Dąbrowa, dyrektor radiowej Jedynki

Andrzej Matul o swojej pracy w "Sygnałach dnia"

Tak było przez 40 lat w "Sygnałach dnia"

40 lat minęło, jak jeden dzień

to

Zobacz więcej na temat: jubileusz Sygnały Dnia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Sygnały dnia" szukają swoich rówieśników!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2013 16:29
Urodziłeś/łaś się 1 marca 1973? To właśnie Ciebie szukamy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 lat minęło, jak jeden dzień

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 08:33
Już za cztery dni "Sygnały dnia” skończą 40 lat. Od czterech dekad dziennikarze audycji podają najświeższe informacje o tym co dzieje się od wybrzeża Bałtyku aż po szczyty Tatr.
rozwiń zwiń