X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzięki nim w "Sygnałach dnia” mamy cały świat

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 12:53
Zagraniczni korespondenci Polskiego Radia chwalą sobie poranną audycję radiowej Jedynki. – Bo chociaż się przez was nie wysypiam, przynajmniej macie dla mnie dużo czasu – śmiał się Marek Wałkuski, gość specjalny "Sygnałów dnia”.
Audio
Marek Wałkuski
Marek WałkuskiFoto: Emilia Iwanicka/PR

Na przestrzeni lat dziennikarze "Sygnałów dnia” relacjonowali wszystkie ważne wydarzenia w kraju i na świecie. Dzięki nim w 40-letniej historii audycji nie zabrakło informacji z wyboru Karola Wojtyły na papieża, czy też z zamachu na niego. Były relacje z wojen, wyborów, przewrotów, ale i  rozmowy z najważniejszymi, światowymi politykami.  

>>> 40 lat minęło - jubileuszowy seriws specjalny "Sygnałów dnia"
>>> "Sygnały dnia" - wszystko o audycji

- Uwielbiam "Sygnały dnia”, ale tak wielu zarwanych nocy, jak z powodu Waszej audycji, nie miałem z żadnego innego powodu – żartował korespondent z Waszyngtonu, Marek Wałkuski. Pracujący w Rzymie Marek Lehnert przyznał natomiast, że zawsze jest pod wrażeniem ilości informacji w "Sygnałach”. - Wszystko zawsze wiecie i boję się, że jak coś powiem, to już u was to było – mówił.

Z kolei Maciej Jastrzębski, korespondent moskiewski, który z "Sygnałami dnia” związany jest od ponad 20 lat wspominał, że tylko raz zaspał do pracy. Kiedy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań, w których znajdziecie Państwo więcej ciekawostek z życia korespondenta radiowego.

ei

Zobacz więcej na temat: Sygnały Dnia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Sygnały dnia" nagrodzone Honorowym Złotym Mikrofonem

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 13:00
- Był to pomysł od początku udany, a świadczy o tym fakt, że audycja przetrwała cztery dziesięciolecia - mówił na jubileuszowej gali "Sygnałów dnia" prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szacunek do słuchacza, bo "ludzie nie są głupie"

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 08:52
Taką filozofię wyznawał Aleksander Tarnawski, twórca "Sygnałów dnia". W tym roku legendarna audycja radiowej Jedynki obchodzi jubileusz 40-lecia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy pracy radiowej, czyli zamach stanu czarowników

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 09:48
- Żarty na antenie były na porządku dziennym. Często podrzucaliśmy sobie do przeczytania przedziwne informacje – wspomina orientalista i dyplomata, a także długoletni pracownik "Sygnałów dnia” Grzegorz Dziemidowicz.
rozwiń zwiń