X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Leszek Możdżer zagrał dla "Sygnałów dnia". Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 19:28
Sztandarowa audycja radiowej Jedynki kończy właśnie 40 lat. Jubileuszowa galę uświetnił recital wybitnego pianisty jazzowego.
Leszek Możdżer
Leszek MożdżerFoto: Wojciech Kusiński/PR

Dokładnie 1 marca Pierwszy Program Polskiego Radia obchodzić będzie ważny jubileusz: tego dnia minie 40 lat od chwili, kiedy w radiowej Jedynce po raz pierwszy zabrzmiały "Sygnały dnia”.
Z tej okazji w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala ze specjalnym koncertem Leszka Możdżera. Była to też okazja do wręczenia wszystkim twórcom "Sygnałów dnia" Honorowego Złotego Mikrofonu. To nagroda przyznawana okazjonalnie osobowościom radiowym – pracownikom i współpracownikom Polskiego Radia S.A. – za wybitne zasługi dla radia publicznego. Nagrodę przyznaje Zarząd Polskiego Radia S.A.
Po części oficjalnej na scenę wyszedł Leszek Możdżer. Podczas blisko godzinnego koncertu zagrał utwory Lutosławskiego, Szostakowicza i Komedy, a także jazzowe wariacje na temat melodii z filmów "Czterdziestolatek", "Polskie drogi" i "Prawo i pięść". Pianista wydobył z instrumentu rzadko słyszane dźwięki, a wszyscy zadawali sobie pytanie, jak można "wyczarować" dźwięki dzwoneczków czy trąbki.
Publiczność przyjęła występ owacjami, a artysta musiał bisować.

>>> 40 lat minęło - jubileuszowy serwis specjalny "Sygnałów dnia"

Zobacz więcej na temat: Leszek Możdżer Sygnały Dnia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koncert L.U.C w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 19:00
Producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów zagrał w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz, jak Adam Bałdych zagrał w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 20:05
Adam Bałdych w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował utwory z płyty "Imaginary Room", pierwszej, jaką nagrał z wybitnymi skandynawskimi muzykami dla prestiżowej niemieckiej wytwórni ACT MUSIC.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie wierzę, że cokolwiek uda się zatrzymać"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2012 19:00
- To przyjaźnie, sprawy rodzinne, to czego nie da się nazwać, jest najważniejsze. Ważne jest w życiu, żeby coś komuś z siebie dać – mówi Leszek Możdżer.
rozwiń zwiń