Serduszko WOŚP w nowym domu. A my z mikrofonem

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 09:58
16 tysięcy złotych zaoferował zwycięzca aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Pierwszego Programu Polskiego Radia. Edwarda Kobera i jego rodzinę odwiedziliśmy w ich rodzinnym domu.
Audio
  • Rodzina Kober - to oni zwyciężyli w licytacji WOŚP
Edward Kober z rodziną i Jerzy Owsiak
Edward Kober z rodziną i Jerzy OwsiakFoto: PR/Wojciech Kusiński

Wyjątkowe serduszko z numerem 40, nawiązującym do jubileuszu "Sygnałów dnia", państwo Kober odebrali w studiu Jedynki z rąk Jerzego Owsiaka. Teraz to my udaliśmy się z rewizytą do zwycięzców licytacji.

Naszą reporterkę przywitała trójka uśmiechniętych dzieci. 8-letnia Ola i 12-letnie Ewelina, które uwielbiają rysować, a także 6-letni Jarek, którego fascynują kombajny. Pasję chłopiec odziedziczył po ojcu, który zawodowo zajmuje się podobnymi maszynami.

Natomiast prywatnie pasją Edwarda Kobera jest… radiowa Jedynka.  - W "Sygnałach dnia” zakochałem się 6 lat temu i nie wyobrażam sobie teraz poranka bez tej audycji. Chodzi o słowo, o muzykę, o styl prowadzenia. Bardzo lubię też "Cztery pory roku” - mówił Edward Kober.

Rodzinę Kober odwiedziła Anna Orzeł. Zapraszamy do wysłuchania relacji.

ei

Zobacz więcej na temat: WOŚP 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Owsiak: młodych trzeba uczyć myślenia o starszych

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2013 14:58
- Za moich czasów ustępowanie przez młodszych miejsca było normą. Dziś to niestety poważny problem - mówił w radiowej Jedynce szef WOŚP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szalik premiera sprzedany. Orkiestra dostanie...

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 17:21
Zakończyła się aukcja biało-czerwonego szalika z Euro 2012, który premier Donald Tusk przekazał na aukcję WOŚP, szalik zlicytowano za 11 211 zł.
rozwiń zwiń