X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Sygnały dnia" w gabinecie ministra Kosiniaka-Kamysza

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 10:22
Dziennikarze porannej audycji radiowej Jedynki z okazji swojego jubileuszu odwiedzili ministerstwo pracy i polityki społecznej.
Audio
Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz
Minister pracy Władysław Kosiniak-KamyszFoto: Wojciech Kusiński, Polskie Radio

Najmłodszy członek rządu z wykształcenia jest lekarzem. - Doświadczenie pracy w szpitalu daje pokłady, które warto wykorzystać w pracy politycznej. Pracowałem na oddziale chorób wewnętrznych, a tam miałem kontakt osobami starszymi, pomocą społeczną i na pewno jest on przydatny przy podejmowaniu decyzji tutaj w ministerstwie - zauważył.

Minister rozpoczyna pracę od krótkiej narady z najbliższymi współpracownikami. - Kolegium jest u nas raz w tygodniu, tradycyjnie we wtorki po Radzie Ministrów - to spotkanie ministra i wiceministrów z dyrektorami departamentów - mówił.

Minister przyznał, że na biurku ma nieład, ale jak mówił, ja się w tym odnajduje, jakby mi ktoś to poukładał, to by było trudniej.

- Gdy pełni się ważną funkcję państwową trzeba pamiętać o tym, że to się kiedyś skończy i potem człowiek też musi normalnie funkcjonować. Dlatego zawód jest ważny i warto mieć poczucie, że jest gdzie wrócić - powiedział.

to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak