X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień dobry Afganistan. Tu Lato z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 09:17
Od godz. 9.00 na antenie radiowej Jedynki specjalne wydanie "Lata z Radiem" z Afganistanu, poświęcone polskim żołnierzom.
Audio
  • Roman Czejarek, Karolina Rożej i Wojtek Cegielski o Lecie z Radiem z Afganistanu (Jedynka/Sygnały dnia)
Roman Czejarek, Karolina Rożej i Wojtek Cegielski z polskimi lotnikami w afgańskim Ghazni
Roman Czejarek, Karolina Rożej i Wojtek Cegielski z polskimi lotnikami w afgańskim GhazniFoto: Roman Czejarek/Polskie Radio

Wszystko zaczęło się od tego, że od początku maja polscy żołnierze w Ghazni mogą słuchać radiowej Jedynki. - Gdy przeczytaliśmy, że czekają na Lato z Radiem, wpadliśmy na szalony pomysł, by Lato z Radiem do nich przywieźć. Wysłaliśmy siebie razem z foką, jako eskortą - powiedziała współprowadząca "Lato z Radiem" Karolina Rożej.

Zapraszamy na stronę Lata z Radiem 2013 >>>

Roman Czejarek przyznał, że pomysł naprawdę był szalony, bo wyprawa do Afganistanu nie jest łatwa. - Wojtek Cegielski zadzwonił do kogo trzeba; okazało się, że leci samolot i uda się nas upchnąć - wyjaśnił Czejarek.

Wyprawa prowadziła przez Dowództwo Wojsk Operacyjnych. - Bardzo duże podziękowania dla majora Marka Pietrzaka. Było bardzo dużo formalności, akredytacje NATO, wizy afgańskie, szczepienia - wylicza Wojtek Ciegielski.

Przed wyjazdem konieczne okazało się jeszcze szkolenie na poligonie. Dziennikarze Polskiego Radia uczyli się, jak przetrwać w Afganistanie, jak zrobić namiot z niczego, jak filtrować wodę. - Chodziło o to, żeby nie spanikować w trudnej sytuacji - powiedział Roman Czejarek.

Lato z Radiem 2013 rozpoczęło się w Afganistanie >>>

Przedpremierowa audycja z "Lata z Radiem" z Afganistanu to opowieść o żołnierzach. Jak żyją, co myślą, co chcieliby powiedzieć swoim rodzinom? Czy boją się, a może grają chojraków? Zapraszamy do słuchania.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziennikarze "Lata z Radiem" przeszli wojskowe szkolenie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 09:39
Szkolenie podobne do tego, jakie przechodzą żołnierze wyjeżdżający na misje międzynarodowe odbyli dziennikarze "Lata z radiem", którzy 20 czerwca nadadzą przedpremierowe wydanie tej audycji z Afganistanu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Afganistanie. Czejarek i Rożej na wojskowym szkoleniu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 12:56
Kilka tygodni wyjęte z życia, stosy formalności, wizy, dokumentacja NATO, zgoda Wojska Polskiego. Nikt nie wierzył, że się uda, a jednak. Roman Czejarek i Karolina Rożej dopięli swego i zawieźli wielką pluszową fokę, maskotkę Lata z Radiem 2013 polskim żołnierzom w Afganistanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najbardziej ekstremalne wydanie Lata z Radiem w historii!

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 06:00
W tym roku ruszamy trochę wcześniej, ale okazja jest wyjątkowa! Już 20 czerwca na antenie radiowej Jedynki specjalne wydanie najsłynniejszej audycji radiowej: z bazy Ghazni w Afganistanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Operacja Foka, czyli "Lato z Radiem" w Afganistanie!

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 06:00
Pomysł od początku wydawał się szalony, ale to właśnie szalone pomysły często mają największą szansę na realizację.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afganistan, foczki i koncerty. Tu Lato z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 13:08
Pierwszego dnia lata, czyli już w piątek 21 czerwca, sygnał słynnej "Polki Dziadek" rozpocznie 42. edycję najpopularniejszej wakacyjnej audycji radiowej w Polsce - Lato z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem rozpoczyna się w Afganistanie - trwa audycja specjalna

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 16:15
Przemierzyli niemal 10 tysięcy kilometrów po to, by... zawieźć żołnierzom fokę. Już w czwartek od godz. 9.00 na antenie radiowej Jedynki specjalne wydanie Lata z Radiem poświęcone polskim żołnierzom w Afganistanie.
rozwiń zwiń