17. Przystanek Woodstock tuż-tuż

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 09:52
Punktualnie o godzinie 15:00 oficjalny start 17. Przystanku Woodstock.
Audio

Jako pierwsi na dużej scenie zagrają Plateau z "Projektem Grechuta". Na scenie folkowej o godzinie 16:30 zagra Drużyna Trzeźwych Hobbitów. 

Akademię Sztuk Przepięknych rozpocznie o 8:00 Poranna Joga, a zakończą warsztaty kabaretowe "Premiera w trzy dni".

Na Przystanku Woodstock będzie można spotkać Tomasza Zimocha, prof. Marka Belkę, prof. Jerzego Buzka, Jana Ołdakowskiego, Andrzeja Wajdę i Marka Kondrata.

Na liście 64. europejskich letnich festiwali Woodstock zajmuje 12. pozycję. Mimo że organizatorzy dysponują stosunkowo małymi środkami, na imprezie można usłyszeć dobrą muzykę i ciekawe zespoły.

W ubiegłym roku w Kostrzynie bawiło się prawie 400 tys. osób, a w tym roku może być ich jeszcze więcej. Największą i najdroższą gwiazdą będą muzycy Prodigy. Niezwykłym wydarzeniem z pewnością będzie także "Projekt Republika", zorganizowany z okazji 30. rocznicy założenia tego sławnego zespołu oraz w 10. rocznicę śmierci lidera - Grzegorza Ciechowskiego. W tym roku piosenki Republiki przypomną m.in. Kasia Kowalska i Ania Dąbrowska.

17. Przystanek Woodstock rozpoczyna się dziś i potrwa do w 6 sierpnia 2011 r.


 

***

O wszystkim, co będzie się działo podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, będziemy informawali Państwa na bieżąco na naszej stronie. Informacje znajdziecie w specjalnym boksie "Przystanek Woodstock".

(pp)

>>>Harmonogram koncertów 17. Przystanek Woodstock - scena duża

>>>Harmonogram koncertów 17. Przystanek Woodstock - scena folkowa

>>>Goście Akademii Sztuk Przepieknych 2011

>>> Harmonogram warsztatów w Akademii