Wojciech Pokora o swoim aktorstwie

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2013 09:58
Na rozmowę z aktorem znanym m.in. z filmów "Poszukiwany, poszukiwana" czy serialu "Alternatywy 4" zaprasza Joanna Sławińska.
Wojciech Pokora otrzymał Złoty Medal Zasłużony Kulturze - Gloria Artis
Wojciech Pokora otrzymał Złoty Medal Zasłużony Kulturze - Gloria ArtisFoto: PAP/Paweł Supernak

Wojciech Pokora jest wśród artystów odznaczonych w środę przez ministra kultury Złotym Medalem Zasłużony Kulturze - Gloria Artis.

Odwiedź kanał kulturalny Polskiego Radia na YouTube >>>

Złote Medale otrzymali też aktor Bohdan Łazuka, dyrygent Adam Natanek, kompozytor Zbigniew Preisner oraz dyrektor Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach Joanna Wnuk-Nazarowa.

W tonacji kina - słuchaj na moje.polskieradio.pl >>>

Po uroczystości w ministerstwie kultury z Wojciechem Pokorą spotkała się Joanna Sławińska. Jej rozmowa z aktorem teatrów: Dramatycznego, Nowego i Kwadrat oraz wykładowcą Akademii Teatralnej w Warszawie już w czwartek 12 grudnia po godz. 13.00 w "Muzycznej Jedynce".

Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj

Czytaj także

Al Pacino usłyszał od niego, że gra w słabych filmach

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 15:00
- Jestem trochę rozczarowany jeśli chodzi o wybór niektórych filmów, w których Al Pacino brał udział w ciągu ostatnich 10 lat. Powiedziałem mu o tym. W końcu przyjaciele powinni być ze sobą szczerzy - mówił w Jedynce amerykański dziennikarz Larry Grobel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza Festiwal Watch Docs. Niewiele polskich dokumentów o prawach człowieka

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 11:00
- Polacy wciąż myślą i są uczeni w szkołach filmowych, że tematy społeczne przynależą do publicystyki, a nie do kina dokumentalnego. Zupełnie inaczej myśli świat - powiedział w radiowej Jedynce Maciej Nowicki, dyrektor 13. Międzynarodowego "Festiwalu Filmowego Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie".
rozwiń zwiń