Marta Żmuda Trzebiatowska jakiej nie znacie

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 10:29
Już od dzieciństwa wykazywała zdolności aktorskie w konkursach recytatorskich. Traktowała to jednak jako zabawę. Mimo to odważyła się pójść za głosem serca i zdała na studia aktorskie.
Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w akcji Choinki Jedynki
Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w akcji Choinki JedynkiFoto: Polskie Radio

Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Dom Niespokojnej Starości”. Później grała w kilku odcinkach znanych seriali: w "Na dobre i na złe”, w "Kryminalnych”, a jako Jagodę mogliśmy ją podziwiać w serialu "Magda M.".

Szybko dostrzeżono jej talent. Dostała szansę w produkcji "Dwie strony medalu” i zagrała gościnnie w "Fałszerzach". Jednak sławę przyniósł jej serial "Twarzą w Twarz”. Natomiast na dużym ekranie Marta Żmuda-Trzebiatowska zadebiutowała komedią romantyczną z Piotrem Adamczykiem pt. "Nie kłam, kochanie”.

Marta Żmuda Trzebiatowska w akcji Choinki Jedynki

Marta Żmuda Trzebiatowska będzie gościem radiowej Jedynki w sobotę 14 grudnia po godz. 16. 00. Na rozmowę zaprasza Małgorzata Raducha.

Czytaj także

Dla Zanussiego może poszaleć, dla Kamińskiego zrobi wszystko

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 15:02
Można powiedzieć, że aktorka Agnieszka Grochowska ma szczęście do wielkich reżyserów. Zagrała Danutę Wałęsę w filmie Andrzeja Wajdy. Dwukrotnie spotkała się na planie z Januszem Kamińskim, a teraz pracuje u boku Krzysztofa Zanussiego przy filmie "Obce ciało” .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Al Pacino usłyszał od niego, że gra w słabych filmach

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 15:00
- Jestem trochę rozczarowany jeśli chodzi o wybór niektórych filmów, w których Al Pacino brał udział w ciągu ostatnich 10 lat. Powiedziałem mu o tym. W końcu przyjaciele powinni być ze sobą szczerzy - mówił w Jedynce amerykański dziennikarz Larry Grobel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Pokora: to nie ja powinienem grać w "Poszukiwanym..."

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 18:00
- A nawet jeżeli, to dziś zagrałbym to zupełnie inaczej. Aktor musi tylko powtórzyć to, co życzy sobie reżyser. Ja tak właśnie zrobiłem, a mogłem trochę inaczej, trochę lepiej, głębiej i zabawniej - mówił w Jedynce Wojciech Pokora.
rozwiń zwiń