Marta Żmuda Trzebiatowska jakiej nie znacie

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 10:29
Już od dzieciństwa wykazywała zdolności aktorskie w konkursach recytatorskich. Traktowała to jednak jako zabawę. Mimo to odważyła się pójść za głosem serca i zdała na studia aktorskie.
Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w akcji Choinki Jedynki
Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w akcji Choinki JedynkiFoto: Polskie Radio

Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Dom Niespokojnej Starości”. Później grała w kilku odcinkach znanych seriali: w "Na dobre i na złe”, w "Kryminalnych”, a jako Jagodę mogliśmy ją podziwiać w serialu "Magda M.".

Szybko dostrzeżono jej talent. Dostała szansę w produkcji "Dwie strony medalu” i zagrała gościnnie w "Fałszerzach". Jednak sławę przyniósł jej serial "Twarzą w Twarz”. Natomiast na dużym ekranie Marta Żmuda-Trzebiatowska zadebiutowała komedią romantyczną z Piotrem Adamczykiem pt. "Nie kłam, kochanie”.

Marta Żmuda Trzebiatowska w akcji Choinki Jedynki

Marta Żmuda Trzebiatowska będzie gościem radiowej Jedynki w sobotę 14 grudnia po godz. 16. 00. Na rozmowę zaprasza Małgorzata Raducha.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dla Zanussiego może poszaleć, dla Kamińskiego zrobi wszystko

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 15:02
Można powiedzieć, że aktorka Agnieszka Grochowska ma szczęście do wielkich reżyserów. Zagrała Danutę Wałęsę w filmie Andrzeja Wajdy. Dwukrotnie spotkała się na planie z Januszem Kamińskim, a teraz pracuje u boku Krzysztofa Zanussiego przy filmie "Obce ciało” .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Al Pacino usłyszał od niego, że gra w słabych filmach

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 15:00
- Jestem trochę rozczarowany jeśli chodzi o wybór niektórych filmów, w których Al Pacino brał udział w ciągu ostatnich 10 lat. Powiedziałem mu o tym. W końcu przyjaciele powinni być ze sobą szczerzy - mówił w Jedynce amerykański dziennikarz Larry Grobel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Pokora: to nie ja powinienem grać w "Poszukiwanym..."

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 18:00
- A nawet jeżeli, to dziś zagrałbym to zupełnie inaczej. Aktor musi tylko powtórzyć to, co życzy sobie reżyser. Ja tak właśnie zrobiłem, a mogłem trochę inaczej, trochę lepiej, głębiej i zabawniej - mówił w Jedynce Wojciech Pokora.
rozwiń zwiń