Mariusz Błaszczak o sytuacji w służbie zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2013 17:39
Gościem "Sygnałów dnia" w poniedziałek 23 grudnia będzie przewodniczący klubu parlamentarnego PiS. Mariusza Błaszczaka zapytamy m.in. o sytuację w służbie zdrowia.
Mariusz Błaszczak w studiu radiowej Jedynki
Mariusz Błaszczak w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

W czwartek premier Donald Tusk odwołał ze stanowiska prezes NFZ Agnieszkę Pachciarz. Zrobił to na wniosek ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza, który zarzucił NFZ niewłaściwy sposób weryfikowania nieubezpieczonych w systemie eWUŚ

Czy decyzja o zdymisjonowaniu szefowej NFZ rozwiąże problemy w służbie zdrowia? Czy ministrowi Bartoszowi Arłukowiczowi uda się zrealizować wymagania premiera i w kilka miesięcy zlikwidować kolejki do lekarzy wąskich specjalizacji. A może jego też czeka dymisja? O tym również w poniedziałkowych "Sygnałach dnia".

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Opozycja: to Arłukowicz powinien być zdymisjonowany

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 16:10
To minister zdrowia powinien odejść – takie opinie przedstawiają politycy opozycji. Minister Bartosz Arłukowicz złożył wniosek o odwołanie Agnieszki Pachciarz, prezes NFZ.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arłukowicz o odwołaniu szefowej NFZ: bo źle działa eWUŚ

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 14:06
Źle funkcjonująca weryfikacja nieubezpieczonych pacjentów to przyczyna wniosku o odwołanie prezes NFZ – poinformował minister zdrowia Bartosz Arłukowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arłukowicz chce dymisji Pachciarz. PiS: to typowa obrona ministra

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 17:33
Minister Bartosz Arłukowicz zwrócił się do premiera o odwołanie szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz. Według polityków PiS, premier powinien ten wniosek przyjąć, a następnie skłonić koalicję do zagłosowania za wnioskiem PiS o wotum nieufności wobec ministra Arłukowicza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ministra zdrowia i prezes NFZ poróżnił system eWUŚ"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 18:40
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz złożył wniosek o odwołanie z funkcji prezes NFZ Agnieszki Pachciarz. Tę decyzję skomentowali goście audycji "Puls Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister zdrowia złożył wniosek o odwołanie prezes NFZ. Pachciarz: jest mi nieco przykro

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 21:25
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz złożył na biurko premiera Donalda Tuska wniosek o odwołanie z funkcji prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszki Pachciarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rada NFZ wsparła odwołanie prezes Agnieszki Pachciarz

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 12:39
Rada NFZ pozytywnie opiniuje wniosek o odwołanie prezes funduszu Agnieszki Pachciarz. Poinformował o tym po posiedzeniu rady minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, który taki wniosek złożył.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Brak chemii między ministrem zdrowia a panią prezes NFZ"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 19:26
Taką opinię wyraził poseł Marcin Kierwiński z PO mówiąc w radiowej Jedynce o powodach odwołania prezes NFZ Agnieszki Pachciarz. Gośćmi audycji Zuzanny Dąbrowskiej byli też posłowie Maks Kraczkowski z PiS i Bogusław Liberadzki z SLD.
rozwiń zwiń