Hanna Banaszak i muzyka, która porusza

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 15:06
Wdzięk, smak i takt… A poza tym - jak Ona śpiewa i tworzy poezję! Już w najbliższą sobotę Hanna Banaszak zostawi na trochę swój "magiczny domek" i spotka się ze słuchaczami Jedynki.
W 2013 roku Hanna Banaszak otrzymała nagrodę Polskiego Radia - Honorowy Złoty Mikrofon za ponadczasową elegancję wykonania, niepowtarzalny styl i dobór repertuaru. Za wyjątkowy głos, którego barwa i ciepło ogrzewają serca najbardziej wymagających słuchaczy.
W 2013 roku Hanna Banaszak otrzymała nagrodę Polskiego Radia - Honorowy Złoty Mikrofon "za ponadczasową elegancję wykonania, niepowtarzalny styl i dobór repertuaru. Za wyjątkowy głos, którego barwa i ciepło ogrzewają serca najbardziej wymagających słuchaczy".Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Z gościnnego studia poznańskiego radia Merkury Hanna Banaszak odpowiadać będzie na pytania słuchaczy, ale przede wszystkim opowie czego słucha.

Zaproszenie do audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" przyjęli także  Ewa Wysocka, korespondentka Polskiego Radia w Barcelonie oraz nasz muzyczny ekspert Marek Gaszyński.

Zaprezentujemy także Państwa przebojowe propozycje.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Zobacz więcej na temat: Hanna Banaszak MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hanna Banaszak w hołdzie "Dudusiowi" Matuszkiewiczowi

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 18:00
Najnowsza płyta znanej i cenionej wokalistki w całości poświęcona jest twórczości kompozytora Jerzego "Dudusia” Matuszkiewicza. – Bo do dziś jestem zachwycona niezwykłym urokiem jego kompozycji, nawet sprzed wielu lat - mówiła w Jedynce Hanna Banaszak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marian Opania: w piosence bierze mnie przede wszystkim muzyka

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2013 11:27
- To ona mnie niesie w dobitnym śpiewaniu tekstu. Jestem aktorem i wstyd się przyznać, ale nawet gdyby był najlepszy tekst, a muzyka kiepska, to bym to mówił jako wiersz - mówił w Jedynce Marian Opania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alosza Awdiejew: gdy kocha się jakąś piosenkę, to chce się nią być

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 21:53
Na wydanej przez Polskie Radio w 2012 roku płycie "Jestem tutaj" Alosza Awdiejew śpiewa piosenkę "Samotność". Oryginalnie utwór ten nosi tytuł "Szczęście" i jest wykonywany w języku jidysz. - Zakochałem się w tej melodii - mówił w Jedynce artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Śleszyńska: słucham Młynarskiego, jest mistrzem

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2013 00:09
- Mam wrażenie, że ciągle jest go za mało. Tęsknię za Wojtkiem Młynarskim - powiedziała w radiowej Jedynce aktorka i piosenkarka Hanna Śleszyńska.
rozwiń zwiń