Przygotowania do niedzielnego finału WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 18:55
Na ratunek! - to hasło 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę zagra największa orkiestra dobrych serc. Radiowa Jedynka też będzie grała. Szczegóły w "Sygnałach dnia".
Jarosław Koziara podczas prac nad scenografią do warszawskiego studia Telewizji Polskiej na 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które trwają w pracowni w Wąwolnicy
Jarosław Koziara podczas prac nad scenografią do warszawskiego studia Telewizji Polskiej na 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które trwają w pracowni w Wąwolnicy Foto: PAP/Wojciech Pacewicz

Tym razem fundacja Jurka Owsiaka chce wspomóc dziecięce oddziały ratunkowe w całym kraju, ale także planuje zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskiej geriatrii.
Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera oczywiście Pierwszy Program Polskiego Radia. W niedzielę, przez cały dzień będziemy wspierać i relacjonować zbiórkę pieniędzy.

Na naszej antenie odbędzie się licytacja złotego serduszka z numerem "22", bo przed nami 22. finał Orkiestry.

Wrócimy tez do sprawy OFE, bo choć prezydent podpisał ustawę o OFE, nie cichną głosy części ekonomistów i prawników przeciwnych zmianom. Trybunałowi Konstytucyjnemu kilka miesięcy może zająć badanie zgodności ustawy z konstytucją. Tymczasem część przepisów wchodzi w życie za tydzień, reszta w lutym.

O godz. 8.15 gościem "Sygnałów dnia" będzie Izabela Leszczyna - wiceminister finansów.

O godz. 7.15 porozmawiamy z Janem Burym z PSL.

"Sygnały dnia" od poniedziałku do sobory od 6 do 9. Zapraszają Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

Zobacz więcej na temat: Jan Bury OFE PSL WOŚP 2014

Czytaj także

Rząd postawił na swoim. Sejm uchwalił zmiany w OFE

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 17:49
Sejm znowelizował ustawę o systemie emerytalnym. Za przyjęciem nowelizacji głosowało 232 posłów, przeciwko 216. Od głosu wstrzymał się 1 poseł. Opozycja mówi o psuciu państwa.
rozwiń zwiń