X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prawo zabija polską przedsiębiorczość

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 11:46
O tym, że tylko najsilniejsi i najwytrwalsi dają sobie radę w trudnej rzeczywistości opowiada reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "Nadzorcy".
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia.
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia. Foto: Glow Images/East News

Reportaż w radiowej Jedynce >>>

Polska zaczyna oddalać się od najszybciej rozwijających się krajów europejskich. Obowiązujące prawo zabija polską przedsiębiorczość i nie pozwala na rozwój firm.

Dlaczego tak ważne  jest, aby wspierać Polskie firmy? Świadomość obywatelska w tej kwestii jest bardzo mała, czas się obudzić….

W czwartek po godz. 21.00 zapraszamy na Magazyn Reporterów Jedynki "Bez znieczulenia"  Jerzego Zawartki. Przedstawimy też reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "Nadzorcy".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lobbing. Możliwość wpływu czy element korupcji?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 15:07
W jaki sposób, czasami w Sejmie stanowione jest prawo? Kto i dlaczego korzysta z usług firm zajmujących się profesjonalnie wspieraniem interesów konkretnych grup producentów? "Gra" - reportaż o tym czym jest dziś lobbing w Polsce.
rozwiń zwiń