Kombi Łosowski z prezentem dla fanów

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2014 07:54
Gośćmi Marii Szabłowskiej w "Muzycznej Jedynce" będą Sławomir Łosowski, Tomasz Łosowski i Zbigniew Fil, którzy opowiedzą o najnowszym krążku grupy.
Sławomir Łosowski
Sławomir ŁosowskiFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

"Live", koncertowy album przygotowany 45 lat po powstaniu zespołu Kombi, zawiera największe przeboje grupy oraz nowe piosenki, a na krążku bonusowym także dawne nagrania nigdy dotąd niepublikowane lub mało znane.

Kompozytor i twórca brzmienia Kombi Sławomir Łosowski podczas zarejestrowanego koncertu grał na tych samych instrumentach z wykorzystaniem sampli, które zrobił w latach 80. Do głównego krążka dołączone zostały dwie płyty bonusowe: "Drogą czasu", która zawiera wybór nigdy dotąd niewydanych oraz mniej znanych instrumentali nagranych w okresie 1973-2011 i "Kamerą fanów" - miks zapisu video z kilku kamer przyjaciół zespołu dokumentujących koncert.

O powstawaniu zestawu "Live" oraz najbliższych planach muzycznych muzycy grupy Kombi Łosowski opowiedzą we wtorek 14 grudnia o godz. 14.15Czytaj także

Budzy i Trupia Czaszka: płyta, która przeraża i muzyka, która niszczy

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 04:33
Tomasz Budzyński powraca z Trupią Czaszką! Na krążku "Mor" znajdziecie tylko mocną muzykę i słowa. - Śmierć jest elementem życia. Myślenie o śmierci przywraca człowiekowi jego prawdziwy wymiar, człowieczeństwo - mówił "Budzy" w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Dutkiewicz i jego utwór, który tydzień trzymał słuchaczy w niepewności

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 17:10
- Słynna "Jolka, Jolka, pamiętasz" to nie fabuła, ale dokument opisujący moje ówczesne perypetie życiowe - przyznaje Marek Dutkiewicz. Ujawnia też niezbyt znaną historię tego, w jaki sposób pieśń dotarła do słuchaczy
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Łosowski z KOMBI zagra dla WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 15:50
22.Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszą różne imprezy. Jedną z nich są koncerty przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. O godz. 18 zagra tam zespół KOMBI Łosowski.
rozwiń zwiń