Ubezpieczenia za złotówkę dziennie - na co uważać?

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2014 18:20
O tym, co naprawdę kryje się w nowych ofertach ubezpieczeń z hasłem "złotówka dziennie" powie w "Czterech porach roku" Krystyna Krawczyk z Biura Rzecznika Praw Ubezpieczonych.
Ubezpieczenia za złotówkę dziennie - na co uważać?
Foto: Glow Images/East News

Gościem Karoliny Rożej w poniedziałkowej audycji będzie także Ewa Renata ze stołecznego biura matrymonialnego, w którego ofercie jest mnóstwo ogłoszeń dla osób dojrzałych i starszych. Kogo szukają i czym się kończą te poszukiwania?

W "Czterech porach roku" po raz kolejny usłyszymy się z Niną Karczmarewicz, która bierze udział w akcji "Szpik na szczyt". W miniony piątek ekipa, która pod patronatem radiowej Jedynki zmierza na Kilimandżaro, była już na wysokości 3 600 metrów. Jak sytuacja wygląda aktualnie?

A na zakończenie Ewa Wachowicz poleci Państwu przepisy na karnawałowe wypieki! Kreple, czyli pączki oraz chrust, czyli faworki powinny znaleźć się na każdym stole.

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki w poniedziałek 20 stycznia w godz. 9.00 - 12.00. Zapraszamy!

Czytaj także

Chcesz odszkodowanie? Uważaj, kto ci pomaga

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 08:16
- Nie ma przeszkód, by również osoby nie mające odpowiednich kwalifikacji mogły świadczyć doradztwo odszkodowawcze, co może być ze szkodą tak dla poszkodowanych, jak i dla reputacji podmiotów z kwalifikacjami - podkreśla Bartłomiej Krupa (PIDiPO).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Publikujesz zdjęcia w sieci? Możesz mieć problem z ubezpieczeniem

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2014 09:15
Masz profil w sieci, publikujesz w niej swoje zdjęcia, opisujesz swoje życie? Uważaj – możesz stracić odszkodowanie. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych ostrzega – publikacje w sieci mogą zostać wykorzystane przez ubezpieczyciela.
rozwiń zwiń