Nie tylko polskie drogi Kazimierza Kaczora

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2014 15:00
Gościem "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" będzie znakomity polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny Kazimierz Kaczor.
Kazimierz Kaczor
Kazimierz KaczorFoto: PAP/Archiwum/Andrzej Rybczyński

Uwielbiany za role Leona Kurasia w "Polskich drogach", Jana Serce, Zygmunta Kotka z serialu "Alternatywy 4", podzieli się z nami muzyką, której słucha.

Zaproszenie do audycji przyjęli też ekspert muzyczny Mirosław Pęczak oraz nasz berliński korespondent Wojciech Szymański. Przedstawimy również państwa przebojowe propozycje.

Zobacz ostatnie zestawienie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio.pl. Propozycje do listy można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

tj

''

Czytaj także

Hanna Śleszyńska: słucham Młynarskiego, jest mistrzem

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2013 00:09
- Mam wrażenie, że ciągle jest go za mało. Tęsknię za Wojtkiem Młynarskim - powiedziała w radiowej Jedynce aktorka i piosenkarka Hanna Śleszyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Banaszak: uwielbiam "W moim magicznym domu", ale w wykonaniu innych

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 23:50
- Odkąd pierwszy raz wykonałam tą piosenkę minęło ponad 30 lat. Dla mnie jest ona emocjonalnie przedawniona - mówiła w Jedynce Hanna Banaszak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamilla Baar: nie warto zatrzymywać się na trudnych momentach

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 14:12
- Życie jest zbyt krótkie, by zatrzymywać się przy trudnych momentach - powiedziała w radiowej Jedynce Kamilla Baar, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aga Zaryan i Ella Fitzgerald śpiewają "Old Macdonald had a farm"...

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 22:08
Quentin Tarantino, Nina Simone i Abbey Lincoln, a także Ella Fitzgerald to twórcy, których działalność inspiruje wokalistkę jazzową. Swoimi fascynacjami Aga Zaryan podzieliła się ze słuchaczami Jedynki.
rozwiń zwiń