Muzycy Varius Manx wierzą w miłość

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 14:32
Ich propozycja na walentynki to piosenka "Wierzę w miłość", którą śpiewa zaangażowana niedawno do zespołu Edi Ann (Edyta Kuczyńska).
Edyta Kuczyńska z zespołem Varius Manx podczas próby przed 50. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu
Edyta Kuczyńska z zespołem Varius Manx podczas próby przed 50. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu Foto: PAP/Archiwum/Ireneusz Sobieszczuk

Zespół Varius Manx założyli w Łodzi w 1989 roku Robert Janson oraz bracia Paweł i Michał Marciniakowie. W tym roku minie 20 lat od wydania albumu "Emu", dzięki któremu grupa Varius Manx stała się jedną z najważniejszych formacji lat 90. Ich ostatni, jedenasty album pt. "Eli" został wydany w 2011 roku.

"Wierzę w miłość" to najnowszy singel grupy Varius Manx. To też druga odsłona zespołu z nową wokalistką Edi Ann, po "Mamy teraz siebie".

W środę 12 lutego po godz. 14.00 muzycy Varius Manx (wokalistka Edi Ann i Robert Janson) będą gośćmi "Muzycznej Jedynki". Na rozmowę zaprasza Zbigniew Krajewski.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj

Czytaj także

Monika Kuszyńska: czuję się jak debiutantka. Znowu stawiam pierwsze kroki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 14:00
Była wokalistka Varius Manx na festiwalu w Opolu zaprezentuje swój autorski utwór "Ocaleni”. Przyznaje, że to bardzo osobista piosenka. Wykona ją wraz z chórem, który prowadziła w programie TVP "Bitwa na głosy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Kuszyńska: przeżyłam koszmar

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 17:25
- Mogło być różnie, ale moje życie potoczyło się w dobrą stronę - powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka Monika Kuszyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anita Lipnicka: miałam dość śpiewania "Wszystko się może zdarzyć"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 08:00
O spotkaniu z Johnem Porterem oraz swojej solowej karierze mówi Anita Lipnicka w kolejnych odcinkach cyklu radiowej Jedynki pt. "Bez tajemnic".
rozwiń zwiń