Piotr Rogucki - odsłona jurorska

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2014 07:57
Gościem "Muzycznej Jedynki” będzie Piotr Rogucki, wokalista łódzkiego zespołu rockowego Coma, który opowie o współpracy z zespołem Within Temptation, Frontside i Marceliną oraz swojej działalności solowej.
Piotr Rogucki (L), Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba - jurorzy muzycznego talent show Must Be The Music
Piotr Rogucki (L), Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba - jurorzy muzycznego talent show "Must Be The Music" Foto: PAP/Stach Leszczyński,PAP/TVP-Ireneusz Sobieszczuk

Piotr Rogucki to wokalista, tekściarz i aktor. Studiował w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zagrał w kilku filmach oraz serialach telewizyjnych. Jest autorem solowego albumu pt. "Loki - wizja dźwięku”. 11 czerwca 2012 roku ukazał się jego drugi album zawierający utwory z wczesnego okresu działalności, zatytułowany "95-2003".

Od 2014 roku występuje także jako juror w talent show - "Must Be the Music. Tylko muzyka"

Na spotkanie z Piotrem Roguckim w "Muzycznej Jedynce" poniedziałek o godz. 14.00 zaprasza Zbigniew Zegler.

to

Zobacz więcej na temat: Coma MUZYKA Piotr Rogucki

Czytaj także

Piotr Rogucki: bywam nieprzyjemny, ale tylko z określonych względów

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 18:08
Wśród dziennikarzy można spotkać opinię, że wokalista i frontman grupy Coma nie jest łatwym rozmówcą: bywa nieprzewidywalny i niemiły. – Zgadzam się z tym, ale jeśli już taki jestem, to mam ku temu swoje powody – przyznaje artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szymon Wydra: publiczność jest najbardziej sprawiedliwym sędzią

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 14:43
- Mam nadzieję, że na nowej płycie zespołu Carpe Diem znajdzie się kilka utworów, które podbiją serca odbiorców. Dołożyliśmy wszelkich starań, byśmy i my po latach byli z niej zadowoleni - mówił w Jedynce wokalista zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Podaj rękę Ukrainie" nieformalnym hymnem Majdanu

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 15:50
Ta piosenka w kilka dni zrobiła oszałamiającą karierę. Wielokrotnie zabrzmiała na kijowskim Majdanie. O kulisach jej powstania opowiada w "Muzycznej Jedynce" Karol Kus, lider zespołu Taraka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Fogg: Makabudna idealnie wpisała się w klimat Festiwalu Piosenki Retro

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 14:23
- Sięgnęła do starego repertuaru, który kultywujemy - powiedział w radiowej Jedynce Michał Fogg. Z rąk prawnuka Mieczysława Fogga zespół otrzymał Złoty Liść Retro 2013 przyznany podczas X Festiwalu Piosenki Retro imienia sławnego piosenkarza.
rozwiń zwiń