Klara nie przestaje zadziwiać

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 10:07
19-letnia Klara Jędrzejewska sama pisze teksty i komponuje muzykę do swoich utworów. Jest profesjonalistką, o czym przekonał się m.in. Artur Gadowski, producent muzyczny jej debiutanckiego albumu pt. "Away".
Audio
  • Zbigniew Zegler zaprasza do słuchania "Muzycznej Jedynki"
Klara nie przestaje zadziwiać
Foto: Andrzej Jarocki/PR

Klara śpiewa po angielsku. Gra też na kilku instrumentach: gitarze akustycznej, ukulele, pianie, instrumentach klawiszowych i cymbałkach. Natomiast próbkę jej talentu plastycznego, ponieważ Klara również rysuje, można zobaczyć na okładce jej płyty pt. "Away".

Kup płytę "Away" na sklep.polskieradio.pl >>>

W poniedziałek 10 marca Klara Jędrzejewska będzie gościem "Muzycznej Jedynki". Artystka zaprosi nas m.in. na swój koncert, który odbędzie 19 marca w klubie Hybrydy. Opowie też o swoich najbliższych planach. Na rozmowę zaprasza Zbigniew Zegler .

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dawid Podsiadło: podczas "4:30" na premierze "Kamieni na szaniec" ucichły brawa

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2014 14:41
- Mam nadzieję, że publiczność chciała posłuchać tej piosenki. Dla mnie ten moment i moje nazwisko w napisach końcowych, jako autora utworu, było bardzo pięknym przeżyciem, wręcz ze sfery marzeń - mówił w Jedynce Dawid Podsiadło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alicja Węgorzewska: "Kolory miłości" to podziękowanie dla Ciechowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 15:01
- To jest płyta, która nie powstała 13 lat temu, a która miała byś stworzona, napisana i wyprodukowana przez Grzegorza - mówiła o swojej najnowszej płycie śpiewaczka operowa. "Il Colori Dell' Amore" dla Alicji Węgorzewskiej masterował sam mistrz Bob Katz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Deszczowa piosenka" rusza w Polskę, czas na musical "Mamma mia"

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2014 12:06
Od czasu prapremiery we wrześniu 2012 roku "Deszczowa piosenka" cieszy się wśród widzów Teatru Roma niesłabnącą popularnością. Po raz ostatni ten klasyczny musical zostanie wystawiony w Warszawie 30 marca. - 1 kwietnia rozpoczynamy remont dużej sceny - tłumaczył w "Muzycznej Jedynce" Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Roma.
rozwiń zwiń