X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Misia Furtak kiedyś myślała, że nie będzie muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 12:41
Dziewczyna z gitarą, która muzykę ma we krwi, a w głowie milion pomysłów - taka jest Misia Furtak. W "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" artystka opowie o muzyce, jakiej lubi słuchać.
Audio
  • Iza Żukowska zaprasza do słuchania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"
Misia Ff
Misia FfFoto: mat. promocyjne

Misia Furtak znana ze swoich solowych dokonań, a także występów z zespołem zespołu Très.b.  Artystka opowie o swoich ulubionych zespołach i utworach, których słucha teraz, a także które inspirują ją od wielu lat.W dzieciństwie, kiedy porzuciła szkolę muzyczna myślała, że nigdy już nie zostanie muzykiem. Zdanie zmieniła, kiedy wyjechała do Danii.

Ekspertem muzycznym będzie Mirosław Pęczak, który zaproponuje słuchaczom dwa utwory.  Zagraniczną korespondencję przygotuje do programu Adriana Bąkowska z Lizbony.

Audycję poprowadzi Iza Żukowska.

"Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" w każdą sobotę od 20 do 21.45.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kazimierz Kaczor: powinniśmy wsłuchać się w przekaz Czesława Niemena

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 22:47
- Żyjemy w dziwnym świecie, ale co jest tego powodem i jakie jest lekarstwo, żeby ten dziwny świat uzdrowić? O tym śpiewa Czesław Niemen - mówił w Jedynce znany aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna: jak człowiek nie może czegoś powiedzieć, to zaczyna śpiewać

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 12:30
Piosenka towarzyszy jej przez całe życie. Śpiewała swojemu synowi, kiedy był malutki. Marek Grechuta "śpiewa jej". - Jak słucham jego piosenek, to wszystko mi się uśmiecha - mówiła w radiowej Jedynce. Dla Anny Dymnej "piosenka może uwalniać od cierpienia".
rozwiń zwiń